“Мандри” презентують свої перші англомовні пісні

МАНДРИ презентують свої перші англомовні пісні

20 липня на фестивалі Woodstock Україна 2013, який пройде 19-21 липня в с.Грибівка поблизу Одеси, гурт МАНДРИ презентує декілька англомовних пісень з майбутнього альбому.

В трек-листі виступу плануються  прем’єри нових пісень з альбому над яким “мандрівники” працюють зараз в студії.

Реліз альбому і кліп на “Карпатську пісню” плануються до презентації восени цього року (в кінці вересня – на початку жовтня). А зараз кожен, хто потрапить на виступ МАНДРІВ в Одесі зможе першим почути  також декілька англомовних пісень колективу.

Новий альбом гурту в стилі “ukrainian wave” музиканти планують представляти не тільки в Україні, але також в США, Канаді та Німеччині. Тому, хоч і значна частина пісень буде звичайно українською мовою, але в кожному локальному релізі плануються бонус-треки рідною мовою тієї країни, де альбом буде видаватися англійською та німецькою мовами.

Для англомовної частини альбому “мандрівники” вже записали п’ять пісень з неперевершеним українським скрипалем і всесвітньо відомим музикантом Василем Попадюком. Після виступу на українському Вудстоку МАНДРИ йдуть у відпустку, але це стосується лише концерної частини життя. В студії ж робота над новим альбомом буде продовжуватись!

More in Новини, Події, Культура
Громадська рада при Луцькому міському голові ухвалила Програму сприяння ОСН

17 липня 2013 відбулося засідання громадської ради при Луцькому міському голові Миколі Романюку. Одним із першочергових питань, винесених на слухання...

Close