На Банковій зайнялися бійцями Захарченка, які перешкоджали телевізійникам

Українська Правда

В адміністрації президента взяли на контроль з’ясування обставин інциденту за участю журналістів 5 каналу під час знесення наметів на Майдані Незалежності у четвер.

Про це у п’ятницю повідомляє офіційний сайт президента.

“Комітет оперативного реагування на інциденти за участю ЗМІ, який діє при Міжвідомчій робочій групі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, взяв на контроль з’ясування обставин інциденту за участю журналістів у Києві вночі, 19 липня, під час знесення наметів на Майдані Незалежності”, – сказано у повідомленні.

“Про побиття та перешкоджання професійній діяльності з боку правоохоронців заявили кореспонденти 5 каналу у ніч проти п’ятниці. Обставини цих подій з’ясовуються, повідомили в МВС”, – уточнили в АП.

Як відомо, Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів координує прес-секретар президента Дарка Чепак, яку пов’язують з главою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Між Львочкіним і міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком існує давне протистояння.

Українська правда

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Поліція, Право, Президент, Свобода інформації, Свобода слова
“Мандри” презентують свої перші англомовні пісні

20 липня на фестивалі Woodstock Україна 2013, який пройде 19-21 липня в с.Грибівка поблизу Одеси, гурт МАНДРИ презентує декілька англомовних...

Close