Останні новини

На Банковій зайнялися бійцями Захарченка, які перешкоджали телевізійникам

Українська Правда

В адміністрації президента взяли на контроль з’ясування обставин інциденту за участю журналістів 5 каналу під час знесення наметів на Майдані Незалежності у четвер.

Про це у п’ятницю повідомляє офіційний сайт президента.

“Комітет оперативного реагування на інциденти за участю ЗМІ, який діє при Міжвідомчій робочій групі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, взяв на контроль з’ясування обставин інциденту за участю журналістів у Києві вночі, 19 липня, під час знесення наметів на Майдані Незалежності”, – сказано у повідомленні.

“Про побиття та перешкоджання професійній діяльності з боку правоохоронців заявили кореспонденти 5 каналу у ніч проти п’ятниці. Обставини цих подій з’ясовуються, повідомили в МВС”, – уточнили в АП.

Як відомо, Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів координує прес-секретар президента Дарка Чепак, яку пов’язують з главою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Між Львочкіним і міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком існує давне протистояння.

Українська правда

Be the first to comment on "На Банковій зайнялися бійцями Захарченка, які перешкоджали телевізійникам"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Поліція, Право, Президент, Свобода інформації, Свобода слова
мандри
“Мандри” презентують свої перші англомовні пісні

20 липня на фестивалі Woodstock Україна 2013, який пройде 19-21 липня в с.Грибівка поблизу Одеси, гурт МАНДРИ презентує декілька англомовних...

Close