У міліції не знають, чому депутатів ВР та журналістів не пускали до Київради

23ec3a0cdb63a9d481dbcef7fcd41fdb1520351dНачальник прес-служби столичної міліції Ігор Михалко не володіє інформацією щодо недопуску депутатів Верховної Ради і журналістів до будівлі Київради. Про це він сьогодні заявив журналістам, передає кореспондент УНН.

На запитання журналістів щодо того, чому акредитованих представників ЗМІ не пускали до Київради, І.Михалко відповів так: “У мене такої інформації немає”.

На уточнююче запитання, чому був заблокований прохід до Київради, він наголосив, що двері до сесійної зали Київради заблокували з іншого боку депутати Київради. При цьому він ухилився від відповіді на питання, хто саме заблокував сесійну залу Київради.

УНН

2 Comments on "У міліції не знають, чому депутатів ВР та журналістів не пускали до Київради"

 1. Налицо – преступление сотрудников милиции по статье о превышении власти. Прокуратура должна немедленно возбудить дело, а суд – без проволочек отправить виновных за решетку.

 2. виборець | 19-08-2013 18:27 at 18:27 |

  Закон “Про Суд Народу України над Президентом і Верховною Радою”.
  Мета Закону
  Стаття 1. Верховна Рада і Президент обираються громадянами України, для того щоб законами та указами організувати дієздатних громадян на захист народу (нині живих та майбутніх поколінь) від духовного і матеріального погіршення життя.
  Погана організація захисту народу України Верховною Радою і Президентом є злочином, без терміну давності, проти народу України….
  Злочини від МВС тривають.Громадяни,депутати України для МВС – хулігани та злочинці. В.Захарченку, О.Попову – відставка. Псевдодепутатам з Герегою – кримінальний кодекс.

Comments are closed.

More in Новини, Події, Політика, Поліція, Право, Місцева влада, Незаконний примус, Свобода інформації, Свобода слова
Більшість Київради просить ВР призначити вибори на 2015 рік – опозиція

Прес-служба ВО "Батьківщина" розповсюдила повідомлення про те, що "нелегітимна більшість Київради проголосувала за звернення Київради до ВРУ щодо призначення виборів...

Close