Нова Каховка: “Допущені порушення усунуті у повному обсязі”

Прокурор Нової Каховки повідомляє нам, що за прокурорським поданням (внесеним за відповідним попереднім зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“) ліквідоване чергове неподобство, яке містилося у незаконному “Положенні про порядок проведення громадсько-політичних заходів у м.Нова Каховка”.

нк-39

Отже, “порушення усунуті“. З огляду на те, що у тому “положенні” практично не було нічого окрім зазначеного прокурором, слід вважати, що “положення” скасоване. Втім, трохи пізніше ми перевіримо.

На сьогодні за зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” органи прокуратури вживають заходів для скасування незаконних актів органів місцевого самоврядування, що обмежують свободу мирних зібрань, вже більш ніж у п’яти десятках населених пунктів України (обласні, районні центри, міста обласного значення). Далі буде.

******

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Офіційно: Міліція припинила протиправні дії прихильників Ігоря Маркова біля адмінбудівлі ГУМВС

Стабілізувати обстановку вдалося завдяки злагодженим діям правоохоронців, блокували і відтіснили натовп на безпечне видалення від будівлі. Встановлено активні порушники громадського...

Close