У Києво-Могилянській академії почалася позачергова перевірка – Квіт

C31CAFFB-F5EA-4E9A-8444-113A0B8DFF8D_w640_r1_s_cx0_cy10_cw0Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квіт повідомив про позачергову перевірку навчального закладу Державною інспекцією навчальних закладів.

«Зараз в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» працює позачергова перевірка з Державної інспекції навчальних закладів, яка з’явилася без попередження. Це комплексна перевірка, яка цікавиться не лише навчальним процесом, але різною документацією», – написав Квіт на своїй сторінці в Facebook.

Проте він зауважив, що ситуація в університеті очікувана і керована: «Дорогі друзі! До певної міри, це штатна ситуація, яка контролюється. Ми були готові до цього. Тому зараз немає потреби залишати Майдан. Про розвиток подій будемо повідомляти».

Національний університет «Києво-Могилянська академія» 22 листопада оголосив страйк через розпорядження Кабміну про призупинення підготовки до укладання України угоду про асоціацію з ЄС. Студенти цього навчального закладу масово вийшли на майдан Незалежності у столиці з протестом, згодом до них приєдналися інші університети.

Сьогодні, 29 листопада, Україна не підписала на саміті у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС.

Радіо Свобода

1 Comment on "У Києво-Могилянській академії почалася позачергова перевірка – Квіт"

Comments are closed.

More in Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Політичні репресії, Протест
На будівлі Івано-Франківської міськради вивісили прапор ЄС

Сесія Івано-Франківської обласної ради сьогодні ухвалила рішення про використання євросоюзівської символіки на території Івано-Франківської області.

Close