Офіціоз. Янукович: “Оцінку подіям останніх днів має дати суд”

Джерело

imagesОцінку подіям останніх днів у зв’язку з проведенням масових акцій має дати суд після завершення розслідування. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Я не маю сьогодні права давати оцінку тому, хто винний, наскільки винний», – сказав Глава держави, повідомивши, що на сьогодні створено кілька слідчих груп.

Президент зазначив, що під час чергової наради під його головуванням Генеральний прокурор доповів про заходи, яких вживають правоохоронці. «Я переконався в тому, що ця робота йде дуже активно. Ми підійдемо справедливо. Ми будемо дивитись правді в очі, дамо справедливі оцінки і приймемо відповідні рішення», – підкреслив Глава держави.

Коментуючи події в ніч на суботу на Майдані Незалежності в Києві, Віктор Янукович зазначив, що правоохоронці «перегнули палку». Водночас, Президент зауважив, що такі дії могли бути спровоковані.

«Можна сказати, що… в ніч з п’ятниці на суботу правоохоронні органи перегнули палку. І тут виправданню цього не повинно бути місця. Хоча ми розуміємо, що їх щось до цього спровокувало», – сказав Глава держави.

На його переконання, правоохоронці мали знайти такі способи, які б мінімізували наслідки їхніх дій.

18 Comments on "Офіціоз. Янукович: “Оцінку подіям останніх днів має дати суд”"

  1. Богдан | 02-12-2013 21:30 at 21:30 |

    Першим засудженим має бути, найпідліший серед підлих, Янукович і Хазароф.
    Януковичового ґенєрала не звільняти, його позбавити звання і під суд разом з прохффесором.

Comments are closed.

More in Влада, Кримінал, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Президент, Протест, Свобода мирних зібрань
Начальника міліції Києва, який наказав розігнати Майдан, звільнили

Після подій із п'ятниці на суботу було звільнено начальника міліції, а з усіма працівниками було проведено жорстку роз'яснювальну роботу"

Close