Останні новини

Світовий Конґрес Українців закликає українську діаспору долучитися до гуманітарних акцій на підтримку потребуючих в Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українську діаспору долучитися до гуманітарних акцій на підтримку сотень тисяч потребуючих українців, що відстоюють на Євромайданах Києва та інших міст України своє право жити в європейській та справді демократичній державі.

Ці акції координують Злучений Український Американський Допомоговий Комітет в США та Суспільна Служба Українців Канади, які збирають фонди на медикаменти, одяг та продукти харчування.

Детальнішу інформацію про ці акції можна отримати на веб-сайтах Злученого Українського Американського Допомогового Комітету: http://www.uuarc.org/contact-us/ та Суспільної Служби Українців Канади: http://www.ucss.info/ . Злучений Український Американський Допомоговий Комітет Злучений Український Американський Допомоговий Комітет просить висилати пожертви на його адресу: UUARC, 1206 Cottman Avenue, Philadelphia, PA 19111, U. S. A., вказавши у примітці Гуманітарна допомога ЄМ, або на його рахунок в українських кредитівках США в Йонкерсі, Нью-Йорку, Філадельфії та Чикаґо.

Також можна робити пожертви електронно – Donate Now – Online Credit Card Donations: www.uuarc.org .

Додаткова контактна інформація Злученого Українського Американського Допомогового Комітету: тел. – (215) 728-1630, факс – (215) 728-1631, електронна адреса – uuarc@verizon.net , веб‑сайт – http://www.uuarc.org/contact-us/ . Суспільна Служба Українців Канади Суспільна Служба Українців Канади просить висилати пожертви з вказівкою свого імені та адреси на: Pomich Ukraini Fund, PO Box 74529, 270 the Kingsway, Etobicoke, ON M9A 3T0 або на рахунок N 6588D1 в Кредитовій спілці “Будучність”.

Додаткова контактна інформація Суспільної Служби Українців Канади: тел. – (416) 766-5812, факc – (416) 766-9916, електронна адреса – hqmain@ucss.info , веб-сайт – http://www.ucss.info/ .

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р. як неприбуткова організація, у 2003 р. СКУ був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй. follow us on Facebook | forward to a friend Copyright © *|2013|* *|Ukrainian World Congress|*, All rights reserved.

Media Contact: Irene Mycak

Ukrainian World Congress

145 Evans Ave., Suite 207 Toronto, ON M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020 Fax (416) 323-3250 e-mail: congress@look.ca

website: www.ukrainianworldcongress.org

1 Comment on "Світовий Конґрес Українців закликає українську діаспору долучитися до гуманітарних акцій на підтримку потребуючих в Україні"

 1. УКРАЇНО МОЯ!

  А чи знаєте ви, що таке – ейфорія
  Від повітря свободи, та світлих ідей!
  Де умови лихі, їжа – хліб та олія,
  Головне – тільки правда, майбутнє дітей!

  Україно моя!
  Земле влита сльозами,
  Об’єднаємо всіх,
  Хто бажає йти з нами!
  За свободу, за щастя!
  За майбутнє дітей!
  Щоб життя було кращим
  В об’єднанні ідей!

  Ні морози, ні влада,
  Ні ОМОН, а ні зрада –
  Не здолають Майдан!
  Ми своїми тілами –
  Всі вставайте, хто з нами –
  Зведемо свій паркан!

  Тут життя буде гідним!
  Кожен кожному рідним!
  Україно, вставай!
  Перемога нам вдасться!
  Ми збудуємо щастя
  Та прославимо Край!

  Олександр Мержвинський
  13 грудня 2013 року
  м. Дніпропетровськ

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Солідарність
PSYWAR how to: СМСки з МТС та Київстар (оновлюється)

Людям розсилають смс-ки із текстом ось подібним до того, як отримав мій товариш - ""Я не хочу выходити на майдан,...

Close