Останні новини

Заява Конфедерації вільних профспілок України щодо силового розгону Євромайдану

Події, що сталися вранці 30 листопада на майдані Незалежності в Києві, сколихнули всю світову спільноту.

Застосування нічим невиправданих силових методів розгону цілком мирної акції фактично є проявом запровадження диктатури у країні.

Конфедерація вільних профспілок України, чиї представники з Донеччини, Волині, Дніпропетровщини, Луганщини, Кіровоградщини та інших регіонів упродовж цілого тижня брали участь у мітингах, що вирували на центральних площах столиці, заявляє, що спричинені спецпідрозділами МВС насилля та наруга над громадянами України є безпрецедентними та заслуговують на належну оцінку як вітчизняного політикуму, так і світової громадськості. Слід також врахувати і те, що силовиків звозили ледь не з усіх регіонів України, зокрема Криму, Донеччини, Дніпропетровщини, Луганщини.

Конфедерація вільних профспілок України є структурою, визнаною на міжнародному рівні, і яка у своєму складі має близько 270 тисяч членів. Усвідомлюючи відповідальність та розуміючи складність нинішньої ситуації, КВПУ закликає чинну владу не допустити ініційованого нею ж беззаконня стосовно невинних громадян.

Також інформуємо, що 2 грудня відбудеться рада голів Конфедерації вільних профспілок України, де буде надано належну оцінку останнім подіям, що сталися з благословення нинішніх владоможців. Розглядатиметься питання про підтримку Всеукраїнського страйку.

Голова Конфедерації

вільних профспілок України Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Be the first to comment on "Заява Конфедерації вільних профспілок України щодо силового розгону Євромайдану"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини
У центрі Тернополя, по-звірячому було побито нашого Володю Ханаса

У центрі Тернополя, по-звірячому було побито активіста # Євромайдану Воллодимира Ханаса. Побиття відбулося після підписання журналістами Ультиматуму до влади. Наразі...

Close