Другий Всеукраїнський форум євромайданів проведуть в Одесі, а позачерговий – 1 лютого у Києві

На 1 лютого у Києві скликається позачерговий форум євромайданів. Натомість плановий, другий Всеукраїнський форум євромайданів відбудеться в Одесі. Таке рішення ухвалили сьогодні на Всеукраїнській конференції євромайданів, де були присутні 33 делегати з 21 євромайдану України.

На позачерговому форумі в Києві буде ініційоване створення Уряду народної довіри, а також висунуть конкретні кадрові пропозиції, щодо його членів. Легітимізувати уряд буде Майдан, наголосили учасники. Крім того, на конференції ухвалили резолюцію і низку звернень.

«Ми готові ініціювати чи організувати, якщо відмовиться опозиція, Уряд народної довіри і висунути кандидатури. Всеукраїнський рух євромайданів – це запорука цілісності і розвитку майданів по всій країні. Ми готуємо також і звернення до депутатів Верховної Ради, до військових, силових підрозділів і прокуратури, до представників великого бізнесу, міжнародних організацій», – розповів один із модераторів Дмитро Капранов.

На конференції обговорювали і механізми захисту активістів, збір коштів для поранених, а також питання координації в умовах надзвичайного стану. На думку учасників, також необхідно в найближчі дні звернутися до міжнародних інституцій з проханням проконсультувати усіх протестувальників за допомогою фахівців, які мають досвід роботи в гарячих точках. Крім того, потрібно провести роз’яснювальну роботу з силовиками щодо відповідальності за дії з їхнього боку, заявили учасники зібрання.

 http://www.radiosvoboda.org/content/article/25242401.html

More in Громадські акції, Новини, Події
Обращение к президенту Украины и главе МВД в связи с антисемитской пропагандой «Беркута» в ФБ

«Нас возмутил факт того, что страница Фейсбук «Беркут-Украина» — информационная поддержка украинского подразделения «Беркут» — являет собой концентрацию махрового антисемитизма...

Close