Сейм Польщі закликав до санкцій проти оточення Януковича

Депутати Сейму Польщі одностайно ухвалили сьогодні резолюцію щодо подій в Україні, в якій ідеться про можливі санкції проти відповідальних за застосування сили в Україні.

«Парламент Польщі вважає, що в разі продовження політики насильства міжнародне співтовариство може запровадити санкції проти осіб, які безпосередньо відповідають за застосування сили. Парламент закликає до пошуку можливостей на міжнародному рівні щодо притягнення до відповідальності тих, чиї дії призвели до трагічних подій в Україні», – мовиться в документі.

У резолюції Сейму зазначено, що поштовхом до рішучих дій опозиції стали ухвалені Верховною Радою 16 січня й підписані президентом Віктором Януковичем закони, які максимально обмежують політичні та громадянські права українців.

Сейм також заявляє, що підтримує міжнародну діяльність із надання допомоги демократичній Україні.

Спікер польського парламенту Ева Копач подякувала всім парламентським фракціям і депутатам за їхній внесок у підготовку резолюції, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25241443.html

1 Comment on "Сейм Польщі закликав до санкцій проти оточення Януковича"

Comments are closed.

More in Новини, Політика
Фермер Микола Стрижак змусив Бойко і Кінаха вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв

Кінаху і Бойко довелося встати і трохи постояти за смерті людей на Грушевського. Зробити вигляд, що нічого не відбувається, не...

Close