Звернення Всеукраїнської конференції Євромайданів до олігархів і власників великого бізнесу в Україні.

Звертаємося до всіх, хто має великий системний бізнес в Україні, впливає на засоби масової інформації та політичні сили.

Шановні!

Ми з вами – у одному човні, який називається Україною. У нас багато відмінностей – різні статки, інтереси, громадянство.

Але є і дещо спільне.

Ми з вами однаково не хочемо, щоб українська земля горіла у нас під ногами – чи страхом арешту або викрадення, а чи палаючими шинами на київській вулиці Грушевського.

Ми поважаємо законно набуте право приватної власності, у тому числі і вашої та пов’язаних із вами осіб. Але мусимо попередити, що війна, яку українська влада розв’язала проти власного народу має дужа сумні перспективи саме для ваших активів розташованих в Україні.

Влада пролила кров українців, і відповідь не забарилася. Але силовий сценарій легше почати ніж завершити. Національна революція може перейти у фазу соціальних заворушень, і тоді ваші статки, майно і корпоративні права можуть опинитися у великій небезпеці.

Ми знаємо, що багато хто з вас має безпосередній вплив на народних депутатів України. Закликаємо використати свій вплив для того, щоб вони голосуванням у Верховній раді знизили градус протистояння – відмінили антиконституційні закони, відставили уряд, оголосили амністію цивільним протестантам і притягли до відповідальності силовиків-злочинців та авторів злочинних наказів.

Ми наполягаємо на тому, що єдиний шлях вирішення конфлікту – відставка Президента, Верховної ради та дострокові вибори за прозорою демократичною процедурою. Але ці перші кроки дозволять зберегти життя і здоров’я українців, припинити силове протистояння і перейти у фазу повноцінного переговорного процесу для мирного вирішення конфлікту.

Ми знаємо, що дехто з вас фінансує протизаконні акції влади – проплачені майдани, озброєних бандитів, терористичні угрупування, премії катам у погонах. Хочемо попередити: підтримка злочинів влади – це теж злочин. Якщо ви не припините цю протизаконну практику, то будете відповідати перед українським народом не тільки як громадяни, а як власники бізнесових активів на території України.

Сподіваємося, що стратегічне мислення, яке характерне для власників та керівників масштабного бізнесу підкаже вам правильний вихід з цієї складної ситуації.

1 Comment on "Звернення Всеукраїнської конференції Євромайданів до олігархів і власників великого бізнесу в Україні."

  1. normalno po hody! eto mi vse sidim v chovni a adresati vashei statyi sidyat na super luxury yacht. Kakaya tam zemlya gde gorit, to shkvarchala papiroska. Nenado ekivokov, lozung odin – otvalite segodnya v storonu ili zavtra pravo chastnoi sobstvennosti mogzet bit peresmotreno v sootvetstvii s konvenciyami 1917 goda.

Comments are closed.

More in Громадські акції, Новини, Економіка, Протест
Український Дім вночі взято протестувальниками. На даху знайдені набої

Також нам було повідомлено, що при обстежені даху були знайдені натоптані місця, та, ймовірно, три ліжки снайперів. Там же були...

Close