Звернення Всеукраїнської конференції Євромайданів до олігархів і власників великого бізнесу в Україні.

Звертаємося до всіх, хто має великий системний бізнес в Україні, впливає на засоби масової інформації та політичні сили.

Шановні!

Ми з вами – у одному човні, який називається Україною. У нас багато відмінностей – різні статки, інтереси, громадянство.

Але є і дещо спільне.

Ми з вами однаково не хочемо, щоб українська земля горіла у нас під ногами – чи страхом арешту або викрадення, а чи палаючими шинами на київській вулиці Грушевського.

Ми поважаємо законно набуте право приватної власності, у тому числі і вашої та пов’язаних із вами осіб. Але мусимо попередити, що війна, яку українська влада розв’язала проти власного народу має дужа сумні перспективи саме для ваших активів розташованих в Україні.

Влада пролила кров українців, і відповідь не забарилася. Але силовий сценарій легше почати ніж завершити. Національна революція може перейти у фазу соціальних заворушень, і тоді ваші статки, майно і корпоративні права можуть опинитися у великій небезпеці.

Ми знаємо, що багато хто з вас має безпосередній вплив на народних депутатів України. Закликаємо використати свій вплив для того, щоб вони голосуванням у Верховній раді знизили градус протистояння – відмінили антиконституційні закони, відставили уряд, оголосили амністію цивільним протестантам і притягли до відповідальності силовиків-злочинців та авторів злочинних наказів.

Ми наполягаємо на тому, що єдиний шлях вирішення конфлікту – відставка Президента, Верховної ради та дострокові вибори за прозорою демократичною процедурою. Але ці перші кроки дозволять зберегти життя і здоров’я українців, припинити силове протистояння і перейти у фазу повноцінного переговорного процесу для мирного вирішення конфлікту.

Ми знаємо, що дехто з вас фінансує протизаконні акції влади – проплачені майдани, озброєних бандитів, терористичні угрупування, премії катам у погонах. Хочемо попередити: підтримка злочинів влади – це теж злочин. Якщо ви не припините цю протизаконну практику, то будете відповідати перед українським народом не тільки як громадяни, а як власники бізнесових активів на території України.

Сподіваємося, що стратегічне мислення, яке характерне для власників та керівників масштабного бізнесу підкаже вам правильний вихід з цієї складної ситуації.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Звернення Всеукраїнської конференції Євромайданів до олігархів і власників великого бізнесу в Україні."

  1. normalno po hody! eto mi vse sidim v chovni a adresati vashei statyi sidyat na super luxury yacht. Kakaya tam zemlya gde gorit, to shkvarchala papiroska. Nenado ekivokov, lozung odin – otvalite segodnya v storonu ili zavtra pravo chastnoi sobstvennosti mogzet bit peresmotreno v sootvetstvii s konvenciyami 1917 goda.

Comments are closed.