Укрзалізниця каже, що пасажирські перевезення збиткові і тому на них потрібно підіймати ціни? Вірю! А воно і не дивно..

Автор  

За повідомленням «Вісника державних закупівель» №70 (813) від 05.09.2013 р. (оголошення № 167747), Державне підприємство «Південна залізниця» визначило переможця у торгах на надання послуги щодо загального очищення будівель (код ДК 016-2010: 81.21.1) для «Харківської вагонної дільниці № 1».

В торгах брали участь 4 учасника:

ПП «Евіра» з ціною пропозиції у 5 355 231,49 грн. з ПДВ;

ТОВ «Клімтехінвест» – 5 057 053,03 грн. з ПДВ;

ТОВ «Група компаній «ВЕКТОР» – 1 738 608,48 грн. з ПДВ;

ТОВ «Мастер Клін» – 1 698 921,12 грн. з ПДВ.

Як ви думаєте, хто став переможцем? Стаття 3-тя ЗУ «Про здійснення державних закупівель» ставить чітку вимогу, що державні закупівлі повинні здійснюватись максимально економно та ефективно. Але не в Україні. Отже, переміг ТОВ «Клімтехінвест»!!!

Пропозиції інших двох учасників із ціною майже в три (!!!) рази меншою від ціни  переможця були відхилені. Після ознайомлення зінформацією про відхилення пропозицій виникають ВЕЛИКІ сумніви, що відхилення було обґрунтованим. З приводу ТОВ «Група компаній «ВЕКТОР» – раціональний аргумент у відмові є, бо за інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,ТОВ дійсно має інший профіль діяльності. Але ТОВ «Мастер Клін» (за данними сайту НАШІ ГРОШІ) давно займається подібною діяльністю і підстави для відмови їм виглядають просто смішно! Причини відмови: «наданий не повний перелік обладнання, який потрібен при наданні послуг з прибирання»; «додаток №6 «Основні умови договору» не заповнений» та «надані копії посвідчень не надають право виконувати роботи на висоті». 

Може ми наївні, але вважаємо, що розумний та ощадливий господар заради зменшення ціни закупівлі в ТРИ рази міг би дати їм шанс заповнити додаток №6, тим більше закон таку можливість передбачає! І повторимось, і ТОВ «Група компаній «ВЕКТОР» і ТОВ «Мастер Клін» займаються роботами такого напрямку, про що свідчать їхні попередні перемоги в подібних тендерах.

Ну а щодо ПП «Евіра», то схоже, що їх включили до торгів для створення видимості конкуренції. При цьому і ПП «Евіра», і переможець ТОВ «Клімтехінвест» мають статутний капітал до 1 000 грн., і це наштовхує на роздуми…

Що було зроблено Бюро аналізу політики та власне групою «Досить красти!»:

  1. від імені депутата облради Івана Варченка надіслано повідомлення про скоєння злочину в Прокуратуру та АМКУ:

1.1 відповідь прокуратури. Суть – переадресували скаргу в ДФІ;

1.2 відповідь АМКУ (стор.1стор.2). Просто смішно, іншими словами «надайте нам завірені нотаріально докази змови між сторонами торгів»;

  1. від імені нардепа Олега Медуниці надіслано повідомлення про скоєння злочину в ДФІ, котра обіцяє перевірку і в 2-му листі обіцяє поглибити її. Що ж, будемо чекати.

Ми прекрасно розуміємо, що, ймовірно, все «схвалено», або все можна «порішати» між своїми. Але за кожен такий «акт дружніх відносин» потрібно платити, і що більше таких «наїздів» контролюючих органів на ДП «Південна залізниця» ми ініціюємо, тим менше рентабельність всього «бізнесу» по «розпилу» наших грошей!

23-11-2013

Увесь вищенаведений текст був написаний ще до активної фази революції та усунення від влади ОЗУ Партія регіонів.

Але тепер, на фоні заяв Генерального прокуратора (та і уряду загалом) про перезавантаження відносин в країні, про ревізію кадрів, про очищення рядів від корупціонерів та злочинців, про перевірку старих сумнівних рішень, про боротьбу з корупцією,  ми розпочинаємо розкопувати з архіву кілограми різних матеріалів та  відповідей контролюючих органів, що покривали корупцію та не помічали «складу злочину» в проведенні недешевих тендерів. Звісно, ми не тішимо себе ілюзією, що до влади прийшли янголи, котрі нам тут швиденько зроблять правову державу, а самі будуть жити на одну зарплату, але шанси громадськості змусити «нових» працювати набагато вищі, ніж у випадку з попередніми. Навіть стосовно Генпрокурора: неозброєним оком видно різницю в діях і словах О. Махніцького та його «папєрєдніка»!

Продовжуємо домагатись відкриття кримінальних справ, тільки тепер попутно із скаргами на самих правоохоронців! КРАЇНА ПОТРЕБУЄ ЛЮСТРАЦІЇ !!!

28-03-2014

http://politanalityk.com

More in Новини
По мнению руководителя организации «Таврический союз» Анатолия Филатова, Меджлис является преступной организацией

«Новая» власть Крыма уже не устраивает местных пророссийских активистов .Члены организации «25 февраля», которая сформировалась во время создания самопровозглашенного правительства...

Close