Екуменічна декларація: Майбутнє людства залежить від того як ми зуміємо захистити дар створіння

1912264_311_n

«Ми глибоко переконані, що майбутнє людського роду залежить також від того, як ми, в мудрий та сповнений любові спосіб, справедливо та чесно зуміємо захистити дар творіння, ввірений нам Богом» – йдеться у спільній декларації Папи Франциска та Константинопольського Патріарха Варфоломія І, підписаній у неділю, 25 травня 2014 року, в Єрусалимі.

Предстоятелі Церков підтвердили даним документом свою свідомість і спільне зобов’язання працювати для формування почуття відповідальності за створений Богом світ задля його збереження. Зокрема вони наголошують на необхідності пробудження і плекання сумління, а також християнських чеснот, особливо таких як поміркованість та великодушність, у ставленні до навколишнього світу.

Екологічно безвідповідальну поведінку церковні ієрархи оцінюють як «гріх перед Божими очима» і закликають всіх людей доброї волі до відмови від захланності та марнотратства, і до стилю життя дружнього до природи, щоб зберегти створений Богом світ і всіх його мешканців.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на Радіо Ватикан

More in Новини, Довкілля
Свобода мирних зібрань. Донеччина

Органи місцевого самоврядування Донеччини, також, попри складну ситуацію (опитування почалося у квітні), також “прозвітувалися”, надавши відповіді на запити Інформаційного центру...

Close