Майдан Моніторинг: Як можна захистити права людей в Криму?

Прес-анонс
19 травня 2014 р. об 11:30 на прес-конференції в УНІАН (вул. Хрещатик 4, конференц-зал) Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» репрезентує звіт моніторингової групи та бачення розвитку подій на півострові опісля фактичної анексії території АР Крим Російською Федерацією.
Участь в прес-конференції візьмуть:  Сергій Данилов, експерт ІЦ «Майдан Моніторинг», м. Київ, Володимир Ханас, керівник моніторингової місії, координатор проектів ІЦ «Майдан Моніторинг», м. Тернопіль, Наталка Зубар, Голова Правління ІЦ «Майдан Моніторинг», м. Харків.
Впродовж березня-квітня 2014 р. моніторингова група ІЦ “Майдан Моніторинг” з 12 осіб здійснювала  моніторинг дотримання конституційних прав і свобод в АР Крим.  Впродовж цього часу початкова гіпотеза про те, що події в АР Крим загрожують дотриманню конституційних прав на всій території півострова повністю підтвердилась.
Місія з оцінки ситуації з правами людини в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявила про значні порушення, інформація про які була зібрана під час роботи місії в березні-квітні цього року. Жертвами ставали переважно активісти, які виступали за Євромайдан, і журналісти, а також українські військові та кримські татари. “Події в Україні серйозно вплинули на становище національних меншин, і в першу чергу в Криму, заявили в місії. Там кримські татари опинилися в особливо небезпечній ситуації, до того ж становище українців за національністю стало новим джерелом стурбованості”, – йдеться в повідомленні.
Моніторингова група ІЦ “Майдан Моніторинг”  розпочала свою діяльність в період, коли з АР Крим надходила інформація, котра свідчила про упереджене бачення ситуації ЗМІ та політиками, про бажання використати будь які інциденти задля підсилення агресії всіх суспільних груп. Другий етап моніторингу співпав у часі з фактичною анексією території АР Крим Російською Федерацією.
Довідки за телефоном +38 091 922 97 55, або електронною поштою panimaidan@gmail.com. Контактна особа: Наталка Зубар.
 * * *
Моніторингова місія в Криму здійснюється за підтримки програми „Права людини та правосуддя“ Міжнародного Фонду „Відродження“ та добровільних пожертв громадян України.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "Майдан Моніторинг: Як можна захистити права людей в Криму?"

Comments are closed.