“З метою вшанування українських воїнів”. Луганщина

АТО“З метою вшанування українських воїнів – учасників АТО на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідального ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України, що проявилися в окупації Криму, збройній інтервенції на Донбасі та підтримці терористів в інших регіонах України”, Верховна Рада України 12.05.15 прийнялаПостанову №373-VIII “Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно патріотичного виховання дітей та молоді”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” досліджує, як  відреагували на цю Постанову органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації, і як вони взагалі виявляють своє ставлення до АТО на Донбасі.  Повідомлення з вільної і звільненої Луганщини: Луганська ОДА, Лисичанська, Рубіжнянська, Сєвєродонецька міські ради:

ЛОДА-1 ЛОДА-2

Лисичанськ-1 Лисичанськ-2

Рубіжне-рада-ато-1 Рубіжне-рада-ато-2

Рубіжне-рада-ато-3
Сєвєродонецьк

Далі буде.  Слава Україні! – Героям слава!

****

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

Vasili Yroshevski liked this post
More in Війна, Влада, Національна безпека, Політика, Солідарність, Верховна Рада, Військо, Героям Слава!, Місцева влада, Підтримай патріота!
Економічний патріотизм Віктора Галича

Патріотизм, як відомо, буває різним. Є диванний патріотизм, коли людина просторікує про любов до рідної землі й народу в компанії...

Close