Останні новини

“З метою вшанування українських воїнів”. Луганщина

АТО“З метою вшанування українських воїнів – учасників АТО на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідального ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України, що проявилися в окупації Криму, збройній інтервенції на Донбасі та підтримці терористів в інших регіонах України”, Верховна Рада України 12.05.15 прийнялаПостанову №373-VIII “Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно патріотичного виховання дітей та молоді”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” досліджує, як  відреагували на цю Постанову органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації, і як вони взагалі виявляють своє ставлення до АТО на Донбасі.  Повідомлення з вільної і звільненої Луганщини: Луганська ОДА, Лисичанська, Рубіжнянська, Сєвєродонецька міські ради:

ЛОДА-1 ЛОДА-2

Лисичанськ-1 Лисичанськ-2

Рубіжне-рада-ато-1 Рубіжне-рада-ато-2

Рубіжне-рада-ато-3
Сєвєродонецьк

Далі буде.  Слава Україні! – Героям слава!

****

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

Vasili Yroshevski liked this post

Be the first to comment on "“З метою вшанування українських воїнів”. Луганщина"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Війна, Влада, Національна безпека, Політика, Солідарність, Верховна Рада, Військо, Героям Слава!, Місцева влада, Підтримай патріота!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Економічний патріотизм Віктора Галича

Патріотизм, як відомо, буває різним. Є диванний патріотизм, коли людина просторікує про любов до рідної землі й народу в компанії...

Close