Останні новини

“Покрова Героїв” на Донеччині (2015р) – Всеукраїнська національно-патріотична акція Мінмолодьспорту

Міністерство молоді та спорту України, у співпраці з національно-патріотичними громадськими ініціативами, запланувало на 13-14 жовтня 2015 року Всеукраїнську національно-патріотичну акцію “Покрова Героїв” на Донеччині.

Мета: розвиток співпраці та обмін досвідом діяльності у молодіжній сфері, сфері національно-патріотичного виховання на засадах утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, формування загальнолюдських цінностей та здорового способу життя.

Категорії учасників:
– представники громадських організацій національно-патріотичного спрямування;
– представники структурних підрозділів молоді та спорту обласних, міських, районних, державних адміністрацій, у тому числі, які координують питання національно-патріотичного виховання;
– представники структурних підрозділів освіти і культури Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій (за визначенням керівництва обласних державних адміністрацій);

Орієнтовний проект плану заходів у рамках акції:

13 жовтня 2015 р. (попередньо у м. Краматорську):

1) Урочисте відкриття акції «Покрова Героїв», за участю Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова і керівництва Луганської, Донецької облдержадміністрацій.
Презентація проекту Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2016 – 2020 роки, розробленої Мінмолодьспортом.

2) Робота в секціях (робочих групах) за напрямами:
військово-патріотичне виховання;
національно-патріотичні справи у молодіжній політиці;
національно-патріотичні справи у спорті.
У вечері цього ж дня підбиття підсумків, ухвалення спільної резолюції.

14 жовтня 2015 р. для всіх учасників акції «Покрова Героїв» планується екскурсія по Донецькій області; а також урочистості до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, у рамках яких заплановано відкриття меморіальних знаків на честь борців за незалежність України, що є вихідцями з Донецької області.

Детальніший план заходів буде надіслано пізніше усім, хто підтвердить свою участь в акції «Покрова Героїв».

Проїзд, проживання і харчування офіційних представників громадських організацій/ініціатив, які будуть включені в офіційну делегацію буде покрито за рахунок організаторів. Для цього потрібно надіслати до 14 вересня 2015 року заповнену табличку (скачуйте файл “Таблиця_учасників_ГО_ПОКРОВА ГЕРОЇВ_на_Донеччині” за лінком http://www.ex.ua/93743554 ) із зазначенням необхідних даних про громадську організацію/ініціативу і членів яких вона делегує на захід на електронну адресу: NPVMMS@gmail.com (у темі електронного листа зазначити «Участь у «Покрові Героїв»).
Громадські активісти, які не належать до громадських об’єднань, але працюють у сфері національно-патріотичного виховання, можуть також подавати свої заявки, надавши інформацію про свою громадську діяльність.

Учасники зможуть презентувати свої патріотичні справи.

Тел. для довідок: (044) 246-62-35.

Подія у ФБ – ТУТ

11986538_325767790880857_5349455176823601779_n

More in Infowar, Анонси, Війна, Влада, Громадські акції, Національна безпека, Події, Політика, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Дати, Культура, Миротворчість, Місцева влада, Народна дипломатія, Патріотичне мистецтво, Підтримай патріота!, Уряд
gi-14975-72291-big
В Варшаве открылся Катынский музей

Всего в Катыни, Харькове и Медном в 1940 сотрудники НКВД убили около 22 тысяч польских граждан, попавших в плен в...

Close