Акції на захист мови в Дніпропетровську проводитимуть щоп’ятниці

9 липня в Дніпропетровську відбулася чергова акція з серії безстрокових протестів проти закону про мови. Близько двохсот прихильників різних опозиційних партій та патріотиних громадських організацій зібралися біля театру Опери та Балету. Були навіть учасники із Запоріжжя.

З площі перед Оперним учасники акції вирушили проспектом Карла маркса до Фестивального причалу. На людяних вулицях в центрі міста знайшлося чимало тих, хто підтримував учасників акції: вигукували “Слава Україні!”, водії сигналили з автівок, дехто з перехожих просто посміхався, хтось навіть долучався до ходи.

Дніпряни під час мітингу висловили підтримку учасникам протесту під Українським Домом в Києві. Протестувальники вирішили проводити акції в Дніпропетровську кожної п’ятниці о 18:00 біля театру Опери та Балету. До участі у заходах запрошують поетів, письменників, музикантів, готових виступити на підтримку української мови.

1 Comment on "Акції на захист мови в Дніпропетровську проводитимуть щоп’ятниці"

  1. неУКРАЇНЕЦЬ | 11-07-2012 09:53 at 09:53 |

    ВСІ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ВІД НАПАДУ ОКУПАЦІЙНОЇ ВЛАДИ!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.

More in Громадські акції, Новини, Протест
Анонс. Даєш русинській мові статус офіційної в Києві!

Завтра, 11 липня, о 12:00 під стінами Київської Міської Державної Адміністрації (вул. Хрещатик, 36) громадська ініціатива «Чорний Комітет» разом з...

Close