Останні новини

Громадські активісти та журналісти Дніпропетровської та сусідніх областей запрошуються на семінар по блогерству

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує блогерів, журналістів та громадських активістів Дніпропетровської та сусідніх областей взяти участь у семінарі «Секрети блогерської майстерності для захисту громадських інтересів мешканців міст».

Якщо Ви є блогером, журналістом або громадським активістом і пишете про проблеми просторового розвитку міст (корупцію у містобудуванні, збереження зелених зон та пам’яток історії, незаконні забудови, захист громадських інтересів при плануванні і розвитку населених пунктів або інші проблеми сучасного міста) – цей семінар для Вас!

 Програма семінару буде складена із врахуванням навчальних потреб учасників і включатиме навчальні сесії як з проблем просторового розвитку міст, так і з питань успішного блогінгу.

Захід відбудеться 2 березня 2013 року (субота), у місті Дніпропетровську.

У ході навчальної програми учасники семінару матимуть можливість:

– навчитися/ вдосконалити вміння створювати блог-пости у різних форматах та на різних блог-платформах;

– отримати навички написання якісних блог-постів з привабливим для читача стилістичним, змістовним та графічним оформленням текстів;

– отримати навички результативного просування суспільно-важливих ідей з допомогою різних інтернет-технік;

– проводити SEO-оптимізацію власного блогу;

– дізнатися про офіційні документи, що регулюють землевідведення,  землекористування та будівництво у містах, джерела отримання інформації з цих питань.

Для участі у заході потрібно:

1)      створити запис на тему «Проблема у розвитку мого міста» (незаконні будівництва, знищення зелених зон, відсутність велодоріжок тощо) і розмістити його у блогах на сайті cityplan.in.ua;

2)      заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам не пізніше 24:00 27 лютого;

3)      принести із собою портативний комп’ютер.

Орієнтовна тривалість тренінгу з 9:00 до 17:00. Участь у тренінгу протягом всього часу його проведення обов’язкова.

Запрошені учасники будуть поінформовані про участь у семінарі не пізніше 29 лютого. Участь у семінарі є безкоштовною.  Організатори заходу забезпечують запрошеним учасникам харчування та, за потреби, компенсують витрати на проїзд.

З додаткових питань звертайтеся до Аліни Бондар за телефоном 099 9322673 або на e-mail:  bondar.alina21@gmail.com.

 ***

Семінар проводиться у рамках проекту «Блогери – рятівники міст», який реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

 

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Технології, Освіта і наука
«Українська хартія вільної людини: заклик до революції свідомості». Пряма трансляція

20 лютого, у середу, з 15:00 до 17:30, відбудеться зустріч учасників Ініціативної групи "Першого грудня" кардинала Гузара, Євгена Сверстюка та...

Close