Шевченківські святкування у Кентшині

У суботу 9 березня поточного року у Кентшині відбувся урочистий концерт, присвячений 199 – ій річнці від дня народження генія українського народу Тараса Шевченка.

Усіх присутніх, в місцевому кіно ,,Gwiazda”, привітав голова Вармінсько-Мазурської координаційної ради ОУП Степан Мігус. У своїй промові він нагадав, що поезія Шевченка актуальна сьогодні, коли в Україні панує корупція, несправедливість, згортання демократії та русифікація. – Не про таку Україну мріяв, страждав та боровся Великий Кобзар – сказав С. Мігус.

Опісля відбулася артистична частина академії. На сцені з Шевченковою поезією виступили діти з пункту навчання української мови з Кентшина та Барцян, яких підготувала вчителька Єва Клек. Глядачі могли також послухати пісні у виконанні артистів з України – бандуриста Назара Волощука та дуету бандуристок Оксани та Мирослави Круків. Концерт завершився виступом дітячої групи ,,Сузір’ячко” з Ольштина.

Дякуючи артистам за гарний концерт, бургомістр Кентшина Кшиштоф Гецьман бажав українському народові єдності, мудрості та надії. Організаторами заходу були Ольштинський відділ та Кентшинський гурток ОУП.

Андрій Сидор

More in Громадські акції, Новини
Акція проти побудови у Карпатах сотень міні-ГЕС

14 березня 2013, у всесвітній день боротьби проти гребель на річках біля офісу ЄБРР, вул.Немировича-Данченко 16,м.Печерська відбудеться акція протесту проти...

Close