Партофіціоз: “УДАР вимагає відставки міністра Табачника”

tabachnik-fuck-offУДАР вимагає відставки міністра Табачника, який цілеспрямовано руйнує систему освіти

Результатом діяльності Дмитра Табачника на посаді міністра є не тільки зростання корупції в системі освіти, а й її руйнування в цілому. Тому «УДАР» вимагає відставки міністра освіти. Про це йдеться в заяві партії.

“У системі освіти України за два місяці сталося сім корупційних скандалів. А міністр стверджує, що хабарництва під час вступу не існує. Заява Табачника може свідчити лише про дві речі: або він не контролює ситуацію в системі освіти, або- стоїть на вершині корупційної піраміди. Якщо пригадати численні скандали – в тому числі й із «золотими» підручниками – та реакцію на них Табачника, то очевидним стає другий висновок”, – зазначають в партії.

В “УДАРі” наголошують, головний освітянин не просто не здатний реформувати галузь освіти, а цілеспрямовано руйнує її.

“Сьогодні достатньо лише поспілкуватися зі студентами чи абітурієнтами, щоб зрозуміти – ситуація в системі освіти стрімко погіршується. Зокрема, й зі зростанням хабарництва в освіті. Міністр не бажає бачити проблем та до останнього захищатиме саме існуючу систему”, – йдеться в заяві партії.

1 Comment on "Партофіціоз: “УДАР вимагає відставки міністра Табачника”"

  1. ОЛЕСЯ | 31-07-2013 23:48 at 23:48 |

    МОЛОДЦІ! Дайте йому такого копняка, щоб вилетів аж поза межі України. Це жебрацько- вимагаючий бур’ян давно проситься на добрий “привіт” по мармизі і за свої марення і за вчинки, які важко зрозуміти , щоб людина зі здоровим глуздом могла таке виправляти.

Comments are closed.

More in Новини, Події, Політика, Освіта і наука
Для остаточного “покращєння” українській владі бракує даних про користувачів Google!

Ерік Шмідт настійливо рекомендував усім користувачам Gmail мати дворівневу веріфікацію доступу до пошти, «аби бути впевненим, що між вами і...

Close