“Mohyla on strike: alumni adition”

n27 листопада, 12:00, біля пам’ятнику Сковороді

Випускнички, давайте підтримаємо студентів! Сьогодні студенти Могилянки збираються оголосити про страйк! Давайте покажемо, що є ще порох в порохівниці і OLD SCHOOL – це не OLD FARTS!

Більшість із нас працює, багато хто має дітей і купу справ, але організовано виділити кілька годин у більшості випадків можна – головне бажання і натхнення. На Майдані в ці дні стільки було побачено могилянців різних поколінь, що із цим має бути все ОК. Так що давайте зберемося разом, підтримаємо асоціацію з Європою і народження нової громадянської активності наших наступників!

Наскільки успішними будуть протести у ці дні великою мірою залежить від участі адекватних людей у них, а ми ж – “рушій” – пам’ятаєте ще?)) “Успіхом” тут є для кожного своє, але переключення особистого тумблера з режиму пасивного нитіка – це 100% теж успіх.

ПРИХОДЬТЕ! Буде круто, піднесено, і з могилянським духом)

Ще оголошується конкурс на найкреативніший протестний аксесуар/арт-об’єкт. Хто переможе, той отримає всенародне визнання, респект і невгамовну увагу журналітів :)

Тягніть з собою гучномовці, барабани, кастрюлі, усілякі інші шумостворювальні приладдя і пліз запрошуйте своїх друзів і знайомих. І не просто лінивою кнопочкою “запросити на подію”, а особисто!

Подія у Фейсбуці – ТУТ

More in Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Протест, Свобода мирних зібрань
“…із залученням Російської Федерації”. Заява МЗС України

Міністерство закордонних справ України наголошує на незмінності законодавчо закріпленого курсу на європейську інтеграцію, в основі якого – реалізація системних перетворень,...

Close