МВС просить журналістів не відмовлятися від спеціальних жилетів під час масових акцій

middle_192b527ba8a41161203260bc74ca5819МВС України рекомендує журналістам одягати спеціальні розпізнавальні жилети під час масових заходів.

Про це заявив начальник Управління масових та спортивних заходів Департаменту громадської безпеки МВС України Олег Матвейцов на брифінгу у четвер, передає кореспондент Укрінформу.

“Ми рекомендуємо журналістам, які працюють на масових акціях, потурбуватися про засоби особистої безпеки і одягати яскраві жилети з написом “преса” або помітні бейджі”, – сказав Матвейцов.

За його словами, у натовпі неможливо приставити охорону до кожного працівника ЗМІ. Водночас наявність засобів ідентифікації підвищить гарантії безпеки медійників та “сприятиме їх тіснішій взаємодії з правоохоронцями”.

Посадовець запевнив, що у разі вчинення правопорушень стосовно журналістів, міліція вживає усіх заходів для встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Як повідомлялося, після заворушень у Києві 18 травня МВС виступило з ініціативою одягати журналістів у спеціальні жилети з написом “преса” під час мітингів чи інших акцій.

Наразі ця практика поширюється на інші регіони країни.

Укрінформ

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Поліція, Свобода інформації, Свобода мирних зібрань
«Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Євроклубом «Право і Захист» запрошує взяти учаcть у міжнародному молодіжному...

Close