Мислити з Україною

10171660_681800808533577_1809909241359823196_nОрганізатори: The New Republic, Eurozine, «Критика» та інші

Коли: Четвер, 15 травня 2014 року – Понеділок, 19 травня 2014 року

Де: Київ, Україна

Розташування: Києво-Могилянська академія розташована на Подолі, на вулиці Сковороди. Дипломатична академія знаходиться в центрі Києва, за адресою вул. Велика Житомирська 2. Готель “Україна” – на вулиці Інститутській 4.

Вхід: За реєстрацією

Міжнародне товариство інтелектуалів, для яких важить свобода, вирушить до Києва, аби зсередини дізнатися про країну, яка свою свободу виборола дорогою ціною. В половині травня, за тиждень до президентських виборів, група письменників, філософів, дослідників і митців із різних країн збереться у Києві, щоби зустрітися зі своїми українськими колеґами, засвідчити солідарність із ними, та в якнайширшому колі обговорити значення українського плюралізму для майбутнього Европи, Росії та світу.

Головною їхньою метою буде переосмислити деякі критичні питання нашого часу з огляду на нещодавній український досвід. Україна нині – як Чехословаччина 1938 року, демократія поміж авторитарних режимів, захоплива та неспокійна країна, яку не завжди добре розуміють сусіди. Це також батьківщина видатної традиції громадянського суспільства, талановитих письменників, філософів, митців, багато з яких, осмислюючи Майдан, по-новому порушили фундаментальні питання політичного представлення та ролі ідей у політиці. На Заході чи в країнах-сусідах про це відомо замало, тому наші гості вирішили приїхати й дізнатися, що особливого є в Україні, зрозуміти, як це допоможе їм ліпше збагнути власні проблеми – з історією, з філософією, з мистецтвом.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

1 Comment on "Мислити з Україною"

Comments are closed.

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика, Суспільство, ЄвроІнтеграція, Культура
Яков Кротов: Трагедия инфантилизма

Если из-за твоей инфантильности застрелили человека - а человека в Одессе застрелили те, кто инициировал этот палаточный городок и им...

Close