Останні новини

Чеченці та українці разом виграли важливу битву проти Росії

Щойно колегією суддів Приморського суду м.Одеси було оголошено вирок чеченцю, колишньому громадянину Росії, Адаму Осмаєву, якого на початку слухання Прокуратура звинувачувала в участі у підготовці теракту проти особи, якого весь світ наразі ідентифікує як Хуйло.

Нещодавно прокуратура раптом прозріла і змінила обвинувачення. З “вбивці Путина” Адам Осмаєв блискавично перетворився на людину, яка необережно побавилася вибуховими речовинами, а “намір здійснити теракт на території іншої держави не знайшов свого документального підтвердження”, як повідомила вчора у судовому засіданні представниця прокуратури.

Представниця прокуратури полишає поле бою після оголошення вироку

А.Осмаєв визнав свою вину по 3-х статтях (необережне поводження з вибуховими пристроями, пошкодження майна та використання посвідчення особи, яке містить недостовірні відомості).
В результаті суд визнав, що Осмаєв призначене покарання відбув за період слідства та судового розгляду, що в сукупності тривало 2 роки 9 місяців та 14 днів й звільнив чоловіка з під варти безпосередньо в залі суду.

Ця подія безперечно є важливою перемогою українського та чеченського народу у тепер вже спільній війні проти агресора.

Втім, виграно битву, але ще не війну.
У нашій боротьбі за незалежність дуже важливим є недопущення в подальшому використання Прокуратури та СБУ в якості инструментів спецоперацій ФСБ, чому у цій історії є прямі докази.

Більше деталей по справі у фейсбуці –  Спасти Адама Осмаева

More in Національна безпека, Новини, Право, Солідарність, Cуди, Прокуратура, Протест
Українофоба і русофіла президента Чехії закидали яйцями. Це нам нагадало…

Два відео. Чехія, сьогодні. Любить чеський народ їхнього президента, який продовжує залишатися поодиноким соратником путіна в світі. Та Україна 2010...

Close