Харківські сепаратисти шлють листи-погрози від імені нардепа

Харківські сепаратисти, які гучно іменують себе “Харківськими партизанами”, розсилають листи-погрози від імені народного депутата України, командира полку “Азов” Андрія Білецького.

Сьогодні моя бабуся забрала на пошті листа. Відправник та адреса мені незнайомі, але прізвище ім’я та по-батькові були тотожними з іменем народного депутата України Андрія Білецького.

Просвічую листа, і бачу, що в середині листівка від “Харківських партизан”.

Поштовий конверт та вміст листа (листівка) із погрозою на фото, що наведені нижче.

2014_12-16_Погрози_1  2014_12-16_Погрози_2

2014_12-16_Погрози_3

Як не важко перевірити по базах сепаратистів, адреса відправника збігається з адресою народного депутата України, командира полку “Азов” Андрія Євгеновича Білецького.

Ці дії сепаратистів цілком підпадають, крім статей за власне сепаратизм, ще й під статті про наклеп та погрози життю та здоров’ю громадянина.

Завтра я напишу заяву про факт отримання мною цього листа до СБУ. Про подальший перебіг цієї справи обов’язково інформуватиму громадськість по ходу просування розслідування.

P.S. Особисто я не вірю, що причетні до цих “лист-погроз” будуть знайдені та покарані, але мій обов’язок інформувати правоохоронні органи про всі протиправні дії.

Сергій Петров, ІЦ “Майдан Моніторинг”.

3 Comments on "Харківські сепаратисти шлють листи-погрози від імені нардепа"

Comments are closed.

More in Війна, Влада, Кримінал, Національна безпека, Новини
17.12.14 у Львові демонструється фільм про АТО “Неоголошена війна. Щоденник пам’яті” част.2

...

Close