Литвина вважатимуть зрадником України й переслідуватимуть не лише в разі підписання ним мовного законопроекту

“Так само як зрада сприйматиметься нами підтвердження Головою Верховної Ради заяви про свою відставку та його підпис під законопроектами «Про засади державної мовної політики» № 9073 і «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо обрання, призначення та відкликання посадових осіб Верховної Ради України)» № 10677”, – говориться у зверненні кампанії «Помста за розкол країни» до політичних сил, оприлюдненому вчора під час прес-конференції кампанії на Майдані Незалежності.

Активістка кампанії Ольга Сало наголосила, що Володимиру Литвину не вдасться ввести в оману громадськість “й залишитись сухим, пройшовши між крапельками”. Назвавши спікера Верховної Ради “майстром демагогії й маніпуляцій”, дівчина заявила: “Ми чітко вимагаємо від Литвина не підтверджувати заяви про свою відставку й не підписувати законопроекти «Про засади державної мовної політики» № 9073 і «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо обрання, призначення та відкликання посадових осіб Верховної Ради України)» № 10677 як такі, що були прийняті з кричущими порушеннями Регламенту Верховної Ради України”.

“Будь-який хід з метою посприяти підпису під законопроектом Ківалова-Колесніченка (наприклад, підписання законопроекту № 10677 з посиланням на “етичні” міркування, мовляв, “не тримаюся за крісло – тож вам вирішувати) буде нами розцінений як зрада України, і тоді Литвин стане ціллю номер один всієї нашої кампанії. Ми просто оселимося в його окрузі, створимо там агітаційні осередки, назбираємо всі негативи (не тільки і не стільки мовні) про Литвина й знищимо його рейтинг, як у 2002 році двічі поспіль (на чергових і позачергових виборах) зробили це з регіоналом Петром Мельником, який також був впевнений у своїй перемозі й витратив для цього величезні ресурси”, – розповіла Ольга Сало.

Вона зазначила, що “сьогодні так сталося, що від голови Верховної Ради великим чином залежать цілісність України і громадянський мир, а тому жодних сентиментів тут бути не може. На прикладі Литвина ми просто покажемо, що політика – це насамперед відповідальність. а тому ті, хто в неї йдуть, мають розуміти, що її доведеться нести навіть у випадках, коли вона “падає на голову” сама. Посада – зобов’язує аж настільки, що політик іноді не має морального права від неї просто відмовитись та скинути з себе відповідальність й змушений нести цей тягар, якщо не хоче увійти до історії як зрадник. З Литвином маємо саме такий випадок”.

О. Сало нагадала, що активісти чесно попередили В. Литвина ще 17 травня про те, що проти нього буде розгорнута кампанія в разі, якщо спікер в будь-який спосіб сприятиме чи навіть не заважатиме прийняттю законопроекту  “Про засади державної мовної політики”, а після того, як 5 червня голова Верховної Ради посприяв парламентській більшості під час голосування законопроекту у першому читанні, target=”_blank”>побували в окрузі В. Литвина з пробною агітаційною поїздкою, відвідавши в тому числі і його рідне село Слобода Романівська.

“Після цього Володимир Литвин поводився гідно, і більше ми його не чіпали. Так що тут немає нічого особистого, ми дбаємо лише про інтереси України, а в її інтересах – щоб у політиці не залишалось “непевних” людей, які порушують обіцянки і від яких не знаєш чого очікувати. Тож ми уважно стежимо за поведінкою Литвина й будуємо згідно неї своє до нього ставлення”, – резюмувала Ольга Сало.

1 Comment on "Литвина вважатимуть зрадником України й переслідуватимуть не лише в разі підписання ним мовного законопроекту"

  1. Петро | 26-07-2012 21:05 at 21:05 |

    Лідер Народної Партії Литвин В.М. більше ніколи не повинен бути в структурах держави. Тому що зрадив український народ, допустивши партію регіонів до влади. Він також не повинен бути лідером Народної Партії тому що дискредитував її назву.

Comments are closed.

More in Новини
“Васильківські терористи” оскаржують свій арешт в Європейському суді з прав людини

Підсудні у справі так званих "васильківських "терористів" Сергій Бевз та Ігор Мосійчук подали позови до Ѓвропейського суду з прав людини...

Close