Cимоненко виступив на захист української мови
09/10/2002 | Майдан-ІНФОРМ
Виступаючи на стихійному мітингу опозиції на Майдані Незалежності в Києві, перший секретар Компартії Петро Симоненко заявив, що кучмісти "нищать рідну мову на національну культуру і науку".
Також лідер комуністів закликав правоохоронців та праівниів силових структур стати разом з народом проти Кучми.
Лідер КПУ, повторивши заклик повернути владу "трудящим" також зазначив, що фракція комуністів наразі включилася в захист малого та середнього бізнесу.
Також лідер комуністів закликав правоохоронців та праівниів силових структур стати разом з народом проти Кучми.
Лідер КПУ, повторивши заклик повернути владу "трудящим" також зазначив, що фракція комуністів наразі включилася в захист малого та середнього бізнесу.
Відповіді
2002.09.10 | Serhiy Hrysch
Щось робить корисне... (-)
2002.09.12 | Михайло Свистович
Re: В мене таке враження, що Симон дійсно став в опозицію.
Враження суб"єктивне, але на мітингах говорить стримано, старанно обходить суперечливі ідеологічні моменти, тоді як під час УБК завжди поводив себе провокативно і розкольницьки, сиплячи комуняцькими гаслами.Таке враження, що його в зв"язку зі зменшенням кількості фракції просто відлучили від годівнички.
2002.09.13 | franko
A navishcho, po-Vashomu, bulo Kuchmi vidluchaty Symonenka..
..vid godivnychky? Nevzhe ne prostishe bulo jogo prykormluvaty, poky prykormluvavsja? Adzhe kommi - odna z najrejtyngovishyx partij! Treba jomu bulo takogo voroga? A chy groshej zabraklo na vsix?Meni zdajetsja, sprava v inshomu. V chomu -- shche ne znaju. Mozhe, Symonenko (spravedlyvo) vidchuv bilshe same POLITYCHNYX perspektyv na boci opozyciji, nizh v agonizujuchogo Kuchmy, vin strategichno buduje sobi mosty v politychne majbutne, v toj chas jak kuchmistam nichogo krim nagritogo miscja ne potribno, i vony zmyrylysja z tym, sho pidut' v zabuttja razom z Q... i tomu rjatujut' Q...
2002.09.13 | Михайло Свистович
Re: Бо Кучма часто поводить себе неадекватно.
Може Симоненко хотів стільки, скільки раніше, а Кучма зі зла взяв та й послав його, мовляв, що ти хочеш зі своєю вдвічі меншою фракцією. Може ейфорія виборів спікера вплинула.2002.09.10 | Богдан
Ще пів року спілкування з Юлею ...
і Симоненко зробить заклик до реабілітації УПА :-))2002.09.10 | Грець
Бо такі да.
З мовою і культурою чмукаки таки перегнули. Суки, жалко їм один телеканал зробити українською? І половину ФМок. Задовбоють, нудаки, "шансоном". Їду недавно в маршрутці з дитиною, а "шансон" нам, пасажирам, ні в чому не винним, співає: "мой дом - жєнская тюрьма"... Ну бляха ж муха! А потім "і взяв єйо под бєли ручкі, з сєдьмого етажа брасаєт на забор". Дитина вже розуміє кацапське наріччя і давай плакати: "за що бабусю викинули?" Це така жартівлива пісенька (!) Еталон культури!2002.09.11 | Роман ShaRP
Re: от так і задовбують?
Грець пише:> З мовою і культурою чмукаки таки перегнули. Суки, жалко їм один телеканал зробити українською? І половину ФМок.
З чого б це вони то робили?
> Задовбоють, нудаки, "шансоном". Їду недавно в маршрутці з дитиною, а "шансон" нам, пасажирам, ні в чому не винним, співає: "мой дом - жєнская тюрьма"... Ну бляха ж муха! А потім "і взяв єйо под бєли ручкі, з сєдьмого етажа брасаєт на забор". Дитина вже розуміє кацапське наріччя і давай плакати: "за що бабусю викинули?" Це така жартівлива пісенька (!) Еталон культури!
Культура,ля, так і пре, муха бляха. Грицю, основна біда "свідомих" -- дуже часто видавати бажане за дійсне. Ну от "свідомість" у них така. У даному разі створюється таке враження, ніби водія, який не слухають "шансон" завтра звільнять з роботи і внесуть у чорний список.
Дульки.
У даному разі "шансон" є проявом very special, so f..ing special , але таки культури у буквоїдському розумінні цього слова, і , оскільки "что водить, что воровать -- заедят менты", перепрошую за цитату, то і у водіїв поширений "культ "шансону".
Я той "шансон" ненавиджу. Але що зробити, коли людям їм подобається? Кожному своє. Кому класику, кому поп, кому метал, кому ганста-реп, а кому і "шансон". Таке життя.
Подумайте краще, що зробити, аби його перестали слухати -- здохне сам.
2002.09.11 | Скептик
Проблема в тому, що слухати, хоч-не-хоч, доводиться і пасажирам
Роман ShaRP пише:> У даному разі "шансон" є проявом very special, so f..ing special , але таки культури у буквоїдському розумінні цього слова, і , оскільки "что водить, что воровать -- заедят менты", перепрошую за цитату, то і у водіїв поширений "культ "шансону".
Ну то хай собі і слухають - у себе вдома, крутять своїм дітям.
> Але що зробити, коли людям їм подобається? Кожному своє. Кому класику, кому поп, кому метал, кому ганста-реп, а кому і "шансон". Таке життя.
Яким людям? Вам не подобається, мені не подобається, але подобається чи не подобається - слухай, бо бачиш, "у водіїв поширений "культ "шансону""
> У даному разі створюється таке враження, ніби водія, який не слухають "шансон" завтра звільнять з роботи і внесуть у чорний список.
А отут треба подумати - тільки навпаки, щодо водіїв, які примушують пасажирів слухати цю херню.
2002.09.12 | Роман ShaRP
А ви не просили просто переключити станцію?
Я навіть був би радий, якби був прийнятий такий закон, проте мені чомусь не уявляється того у реалі.Бажаю вам успіхів у вашій безнадійній (ні, я правда був би радий щодо такого закону!!!) справі ...
Як показує досвід, у київських маршрутках -- від 12 місць. Цікаво, яка "законна" станція всіх задовольнила б?
2002.09.12 | Грець
Не треба музики в авто.
Як показують спостереження за водіями, вони часто заслухуються тим "шансоном", увімкнутим на всю, і не чують прохань пасажирів зупинитися. Тоді, після повторного прохання, різко зрізають з лівого ряду в правий крайній, прямо попід носом в іншого транспорту, створючи аварійні ситуації. Тому в маршрутках не повинно бути ніякої музики, водій має стежити за дорогою, а не розсіювати увагу - адже він відповідає за життя отих 12-и.2002.09.13 | Роман ShaRP
Re: То в чому справа? Складіть подання
куди слід. А потім, якщо хтось не виконує -- подавайте скарги, записуйте номери.Проте мені таки здається, що прийняття такого закону є річ проблематична.
2002.09.13 | Грець
Не бачу проблем (-)
2002.09.11 | Грець
Так таки так!
Ну не зміг пан Шарп не вставити своїх 25 копійок. "шансон" був тільки для прикладу. А таких "шансонів" на ФМ-діапазоні = всі мінус "Континент". Щодо обов'язковості прослуховування: звісно, це має вирішувати в Києві Салій - заборонити маршрутникам крутити ивсяку херню у своїх "івеках". Адже ми платимо за "перевіз" а не за музику. Вам не зрозуміти, пане Шарп, тому просто повірте: такий, як нині, тиск на українську мову й культуру ДУЖЕ дратує. І на тідьки, як ви кажете , "нациків", але й простих, не дуже політично грамотних, українців. Гляньте на "мовні" форуми, наприклад, Нового каналу, юдин-плюс-юдин - це найбільші гілки. На жаль, жодна політична сила не хоче підняти на свої прапори гасла боротьби проти національного поневолення українців. Натомість усі намагаються загравати з узкоязичним насєлєнієм. А до речі -коли ми боролися за мову, ми перемагали не тільки в боротьбі за мову. Коли ми перестали за неї боротися - ми почали програвати... Тому, якщо я вийду 16-го на майдан, то з гаслом "Геть кучмістську русифікацію".2002.09.12 | Роман ShaRP
Re: Не зміг.
Грець пише:> Ну не зміг пан Шарп не вставити своїх 25 копійок.
Правда.
> "шансон" був тільки для прикладу. А таких "шансонів" на ФМ-діапазоні = всі мінус "Континент".
Настільки мені відомо, радіо Києва таки різняться одне від одного, тому у мене є підозра, що п.. Грець -- глуха людина (скалічена "шансоном"?).
> Щодо обов'язковості прослуховування: звісно, це має вирішувати в Києві Салій - заборонити маршрутникам крутити ивсяку херню у своїх "івеках". Адже ми платимо за "перевіз" а не за музику.
Див. вище мою відповід панові Скептику.
>Вам не зрозуміти, пане Шарп, тому просто повірте: такий, як нині, тиск на українську мову й культуру ДУЖЕ дратує.
Кого як.
> І на тідьки, як ви кажете , "нациків", але й простих, не дуже політично грамотних, українців.
Буває.
>Гляньте на "мовні" форуми, наприклад, Нового каналу, юдин-плюс-юдин - це найбільші гілки.
Дивився на "новий" -- і що буде? Як на мене, то саме що й тут.
> На жаль, жодна політична сила не хоче підняти на свої прапори гасла боротьби проти національного поневолення українців.
Гм ... десь були якісь ніби-то. Той самий КУН, УНСО, СНПУ ще якесь, якщо я правильно вас зрозумів, у чому сумніваюся. Видно, політичні сили, як і ті, хто їх утворює, не поділяють ваші погляди.
>Натомість усі намагаються загравати з узкоязичним насєлєнієм.
А как ето? І чому "узко", коли широко?
> А до речі -коли ми боролися за мову, ми перемагали не тільки в
боротьбі за мову.
Хто ж оці загадкові "ви"? І у чому ви перемогли.
> Коли ми перестали за неї боротися - ми почали програвати... Тому, якщо я вийду 16-го на майдан, то з гаслом "Геть кучмістську русифікацію".
Ваше право.
Мені так здається, що що було, то й буде (у цій площині).
А от чого я не можу зрозуміти -- це чому боротися ЗА українське (пільги книговидавництву, дотримання того самого, хай йому грець, "Закону про мови на радіо") -- "погано2, а боротися ПРОТИ російського -- "добре".
2002.09.12 | KE
О, это будет божественно:-))
> Грець пише:> Коли ми перестали за неї боротися - ми почали програвати... Тому, якщо я вийду 16-го на майдан, то з гаслом "Геть кучмістську русифікацію".
Грець - звезда телеэкрана. Бури оваций Грецю гарантированы
2002.09.12 | Roller
С таким успехом можно бороться за украинские ноты.
Роман ShaRP пише:>
>
> > На жаль, жодна політична сила не хоче підняти на свої прапори гасла боротьби проти національного поневолення українців.
> Поясните, о чем речь?
> >Натомість усі намагаються загравати з узкоязичним насєлєнієм.
>
> >
> > А до речі -коли ми боролися за мову, ми перемагали не тільки в
> боротьбі за мову.
> Это удобна позиция.С таким успехом можно бороться за украинские ноты.
>
2002.09.12 | Грець
Шарп, ви просто впертий чи якийсь інакший?
Ну одна й та сама пісня починається по колу. З вами дискутувати - як горохом об стіну. Я вже за свій вік надискутувався. Набридло. Різниця тільки в тім, що україномовних (принаймні в постингах) захисників русифікації траплялося мені бачити дуже мало. Така патологія мала б викликати чисто науковий інтерес, але я - не науковець. Нема чого дискутувати - треба вимагати. На жаль, позиція таких як ви, особливо якщо вони при владі, чи заправляють ЗМІ, призводить до перекосів у національному питанні і до вибухів. Ваша позиція, як я розумію - що національного питання в Україні не існує, що воно успішно розв'язане, а стурбованість нинішнім (уявним, на вашу думку) національним гнобленням висловлює лише дрібна жменька "нациків", які значно поступаються вам інтелектом. На що я вже пропонував - виміряти IQ учасників форуму і більше до таких аргументів не вдаватися. Іще одне. Не образьтеся, але проаналізуйте свою поведінку і своє ставлення до інших суспільних питань та явищ. Може, ви просто мутант і хворий не тільки в національному питанні? До рачі, хто ви за етнічним походженням, якщо не секрет?2002.09.13 | Роман ShaRP
Re: Я всякий.
Грець пише:> Ну одна й та сама пісня починається по колу. З вами дискутувати - як горохом об стіну.
А у вас нє?
> Я вже за свій вік надискутувався. Набридло.
То припиняйте!
> Різниця тільки в тім, що україномовних (принаймні в постингах) захисників русифікації траплялося мені бачити дуже мало.
Вточніть, будьласка, яку саме русифікацію я захищаю. Я проти "гоп-українізації" -- це факт. Себто, я вважаю, що до цьої справи треба підходити обережно, розважливо. Я проти оголошення ворожим усього-усього російськомовного. Це теж факт. Я за свободу -- тобто, аби люди самі обирали, якими їм бути, -- хочуть україно-, а хочуть -- російськомовними. Але я не бачу, де я за русифікацію...
> Така патологія мала б викликати чисто науковий інтерес, але я - не науковець. Нема чого дискутувати - треба вимагати.
Так вимагайте, якщо хочте. Інша річ, що чомусь БАГАТО людей не вимагають того, чого вимагаєте ви.
>На жаль, позиція таких як ви,
таких, як я -- небагато.
> особливо якщо вони при владі, чи заправляють ЗМІ,
і вони, як правило, не там. Ви, мабуть, мали на увазі щось інше.
>призводить до перекосів у національному питанні і до вибухів.
Що то є "перекоси у національному питанні"? Це у вас синонім "є дві позиції -- моя і неправильна"? А до чого тут вибухи?
>Ваша позиція, як я розумію - що національного питання в Україні не існує, що воно успішно розв'язане, а стурбованість нинішнім (уявним, на вашу думку) національним гнобленням висловлює лише дрібна жменька "нациків", які значно поступаються вам інтелектом.
Моя позиція: національні питання сьогодні не входять до приоритетів більшої частини суспільства і то є добре, тому що питання гостре і здатне викликати суперечки і розколи. Стурбованість нинішнім гнобленням, для тих, для кого воно гноблення (переважна більшість суспільства стурбована політичним та економічним, але аж ніяк не національним гнобленням), висловлює не така вже й крихітна, але невелика частина суспільства. Постійне повторювання націоналістичних лозунгів у відриві від суспільно-політичної більшості розумним не назвеш, тому я так і називаю те, що я називаю.
>На що я вже пропонував - виміряти IQ учасників форуму і більше до таких аргументів не вдаватися.
Навіть люди з великим IQ можуть займати не саму розумну позицію.
>І ще одне. Не образьтеся, але проаналізуйте свою поведінку і своє ставлення до інших суспільних питань та явищ. Може, ви просто мутант і хворий не тільки в національному питанні?
Навіть якщо і мутант, повторююсь -- національне питання НЕ стоїть зараз у списку приорітетів БІЛЬШОЇ частини суспільства. І не вважаю я себе у ньому хворим, навпаки, вважаю хворими тих, хто на ньому занадто наполягають. Ті, з ким я спілкуюся -- аналогічно.
>До рачі, хто ви за етнічним походженням, якщо не секрет?
Українець, батьки з кіровоградської області, народився та більшу частину життя прожив у Києві.
2002.09.13 | Грець
Де ви бачите гоп-українізацію?
І де не бачите гоп-русифікації?І невже ви вважаєте, що національне гноблення - це утиски тільки мовні? Економічні та соціальні теж належть національного гноблення. Коли років п'ять тому у Львові перестріляли бандитів українського походження і їх замінили етнічно чужі - це теж гноблення (ги-ги, скажете ви). Коли чільні чиновники МВС (міністр, начальник ДАІ, начальник пенітенціарних закладів, себто тюрем) та більшість з 25 начальників обласних управлінь міліції - етнічні росіяни, а начальники адміністрації президента - строго кошерні хасиди, то це теж гноблення. Коли у великий бізнес етнічному українцеві не пробитися - це теж гноблення.
Більшість населення дбає тцльки про шлунки, це зрозуміло. Але є певна частина серед населення і людей. Так от - наші, людські, культурні потреби ми не маємо змоги задовольнити. Я не можу піти раз на тиждень на концерт сучасної української пісні. Не можу в будь-яку хвилину ввімкнути телевізор і почути СВОЮ мову. Оце і є національне гноблення. Так, більшості населення подобається такий стан речей, як є - в духовному сенсі. Нехай же тоді не воняють, що і в економічному те саме, бо ці речі пов'язані, що було доведено сотні разів.
2002.09.14 | Роман ShaRP
Re: та от зустрілась ...
не чули про то, що акушерка -- "пупорізка" , а шприць -- "штрикалка". А я чув. Або що таке "засіб перемикання бічності другого шляху"?Грець пише:
> І де не бачите гоп-русифікації?
А де гоп-русифікація?
> І невже ви вважаєте, що національне гноблення - це утиски тільки мовні? Економічні та соціальні теж належть національного гноблення. Коли років п'ять тому у Львові перестріляли бандитів українського походження і їх замінили етнічно чужі - це теж гноблення (ги-ги, скажете ви).
Саме так і скажу.
> Коли чільні чиновники МВС (міністр, начальник ДАІ, начальник пенітенціарних закладів, себто тюрем) та більшість з 25 начальників обласних управлінь міліції - етнічні росіяни, а начальники адміністрації президента - строго кошерні хасиди, то це теж гноблення.
Щоб я так жив, аби стежив за тим, хто є хто етнічно. Мені по барабану.
>Коли у великий бізнес етнічному українцеві не пробитися - це теж гноблення.
Та невже не пробиться? Може, такий національний характер?
> Більшість населення дбає тцльки про шлунки, це зрозуміло. Але є певна частина серед населення і людей. Так от - наші, людські, культурні потреби ми не маємо змоги задовольнити.
Культурні потреби в усіх різні. Може, за свої ви недостатньо платите?
>Я не можу піти раз на тиждень на концерт сучасної української пісні. Не можу в будь-яку хвилину ввімкнути телевізор і почути СВОЮ мову. Оце і є національне гноблення.
Ну, це просто -- розширте спектр своїх мов, і буде простіше. Я пробував -- допомагає.
>Так, більшості населення подобається такий стан речей, як є - в духовному сенсі. Нехай же тоді не воняють, що і в економічному те саме, бо ці речі пов'язані, що було доведено сотні разів.
Та невже? Щось я не переконаний.
P.S.Всі на боротьбу з русифікацією мобільних телефонів!
2002.09.15 | Олена
Re: Де ви бачите гоп-українізацію?
/// Коли у великий бізнес етнічному українцеві не пробитися - це теж гноблення. ///Не верзiть дурниць, будь ласка. Тимошенко, Порошенко, Слободян (власник "Оболонi") - це все хто? Чечени? Росiяни? Папуаси?
Якраз у великому бiзнесi, на вiдмiну вiд малого и середнього, українцi переважають. Iнша справа, iнодi забувають про те що вони українцi - ну це вже iнше питання.
2002.09.11 | Roller
Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
Где в Киеве лучше купить гитару из не дорогих.
какую 6-то-испанская,( нацюковская).
7-ми струнку-москальскую?
12-ти струнку.Не уверен что не китайская. И не знаю как она на ходу. Выдержит ли двойное натяжение.
В бывшем детском мире смотрел. Черниговские в два раза дешевле Львовских. Слышал есть Ленинградские.
В интернет смотрел, только русский портал.Правда смотрел Яндексом.
А магазин нот вроде собирались закрыть. В детчком мире гитары не настроены, продавцы без понятия. Говорят в муз школу берут Черниговскую.
Словом подскажите, вы вроде музыкой увлекаетесь, или занимаетесь?
Также интересуют украинские ноты, песни.
Я так прикинул 6-ти струнка больше минорная. Что не брынькнеш все испания, аргентина припоминается. А семи вроде ближе по ментелу.
Как вы считаете? Двенадцать идеально, читал.
Что посоветуете для дома, для семьи, начального обучения?
2002.09.11 | Stepan Salo
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
Гітара. Виконавців, які використовують семиструнну гітару у світі все менше і менше. Якщо є бажання поповнити їх ряди - будь ласка. Можу тільки попередити, що будуть великі проблеми з пошуком підручників і нот - гітарні аранжировки розраховані на використання 6ти струнної аплікатури, 7ми струнна потребує спеціальних аранжировок. 12 струнна відрізняється від 6ти тільки тим, що кожна струна дублюється. Використовується тільки закінченими мазохістами.Що брати. Взяти Чернігівську, подивитись щоб гріф був прямий, щоб не було тріщин та щілин у корпусі. По можливості настроїти гітару перед придбанням, для цього попередньо придбати камертон. Перевітити деренчання струн на кожному ладі, вибрати гітару, в якій струни деренчать якнайменше. Деренчати вони все одно будуть на будь-якій вітчизняній гітарі, після придбання доведеться рівняти лади молотком та напильником. Краще довірити майстрові, але це буде коштувати грошей. Для початку згодиться. Негайно викинути мідні струни і натягнути нейлонові.
Навчання. Программа навчання залежить від мети, яку учень бажає досягти та обсягу існуючих музичних знань. Можу надати рекомендації за умови надання такої інформації.
2002.09.12 | Roller
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
Stepan Salo пише:>
> Навчання. Программа навчання залежить від мети, яку учень бажає досягти та обсягу існуючих музичних знань. Можу надати рекомендації за умови надання такої інформації.
Буду признателен.Мета простая, возростной интерес.
Вопрос по Львовсой гитаре. Поцене 250 грн она на 100 дороже Черниговской.
Внешне декоративнее, что не говорит, как я понял о качестве звука.
-У Львовской уже ширина грифа, для маленькой ладони вроде подходит лучше, но не уверен, что пальцы не будут цеплять соседних струн. Гриф к корпус крепится иначе, без зазора выреза, это может снижать вибрацию. И дырка под струнами больше в два раза, чем у Черниговской.
Мне кажется Львовсая должна лучше звучать на нижних частотах. Но слышать не приходилось.
Видел и двенадцатиструнку, Львовскую.Задняя часть изогнута под углом. Из того что вычитал, особенно на сайтах Розенбаума, отзывы хорошие.
Но для начального обучения мне кажется не годится. Да и стоит 550 грн.против 138грн. Кстати, встречалась инфа , что гитара дешефле 100 баксов не гитара, но не понял, это относится к акустическим или классическим.
Также встретилась рекомендация по настройки, что зуммер телефона длиный гудок близок к ля. Но мне кажется это лажа..
Вопрос. Отзыв по Львовской гитаре. Пробовали? Нет?
Черниговская деревянная или фанерная? Смущает разница в цене.
-По ладам. Расстояние выдерживается, между ладами? Или треба менять грифы?
Если не затруднит, ответьте.
Еще такой вопрос. на возможную перспективу. Простую гитару можно приспособить в простую электро. Или треба покупать акустическую. Там каких то наворотов куча. Звукосниматели усилители, не разбирался.
В двенадцати струнке, вроде какие-то пружины. Вы пробовали играть на двенадцатиструнке. Мне кажется, что это хороший вариант, но дорогой.
Вариант, научится на шести,добавить еще шесть. Но дороговато.
Вы категорически против металлических струн. Но я встретил, что для некоторых конструкций ставятся металические это зависит от толщины материала дек.
Пластмассовые на Черниговской я пробовал. В общем-то ничего.
Да, еще где магазин, в котором можно посмотреть, купить настроенные гитары?
Может есть ссылки какие в интернет на украинские ресурсы. Я что-то не нашел.
Brgds
2002.09.12 | Роман ShaRP
Перепрошую, особисто я у гітарах некомпетентний (-)
2002.09.12 | Shooter
:)))))))
Roller пише:>
> Также встретилась рекомендация по настройки, что зуммер телефона длиный гудок близок к ля. Но мне кажется это лажа..
:)))))))))
Ni, Roll'ere, b'el'ena taky u Vas - vyshchoho gatunku
2002.09.13 | Roller
Встретилось у народа РУ.
Shooter пише:> Roller пише:
> >
> > Также встретилась рекомендация по настройки, что зуммер телефона длиный гудок близок к ля. Но мне кажется это лажа..
>
> :)))))))))
>
> Ni, Roll'ere, b'el'ena taky u Vas - vyshchoho gatunku
Встретилось у народа РУ. Кажется Андрей в имени сайта, или что-то на А.
Яндекс. Ключ,Гитара +песни. Програмисты видимо шутят так, заманивают.Например в качестве уроков игры предлагается не гладить гитару, хоть она и похожа на девушку, а дергать струны.
А это была рекомендация по настройке. Они рекламируют свои программы и заманивают песнями. Одна какая-то есть.Остальные просят прислать им.
Умные ребыта. Написано близко к ля. А насколько близко не написано. Но в терцию не попадает.
2002.09.13 | Встретилось
Встретилось
Roller пише:> Shooter пише:
> > Roller пише:
> Умные ребыта. Написано близко к ля.
До ля-ля то близько, швидше
> А насколько близко не написано. Но в терцию не попадает.
То колись Чубай пропонував Футору риґнути в терцію. Так і не вдалося.
2002.09.14 | Roller
+++(-)
2002.09.12 | Stepan Salo
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
> > Навчання. Программа навчання залежить від мети, яку учень бажає досягти та обсягу існуючих музичних знань. Можу надати рекомендації за умови надання такої інформації.>
> Буду признателен.Мета простая, возростной интерес.
Інтерес абсолютно необхідний, але це - не мета. Мета, це рівень майстерності, який ви бажаєте досягти.
Якщо ви бажаєте виконувати музичні твори на гітарі, то для цього потрібні знання музикальної теорії, правильна постановка рук і оволодіння різноманітними техніками гри.
Якщо ви бажаєте оволодіти технікою акомпанементу на гітарі в мінімальному обсязі, то все це непотрібно.
> Вопрос по Львовсой гитаре. Поцене 250 грн она на 100 дороже Черниговской.
> Внешне декоративнее, что не говорит, как я понял о качестве звука.
Так, це вірно. Головне - це матеріал, з якого зроблена гітара, та якість роботи. З тих пір, як я почав використовувати імпортні інструменти, я не знаю підробиць щодо вітчизняних гітар. Але я з них починав, і я пам'таю, що львівські і раніше виглядали краще, але звук мали гірший.
> -У Львовской уже ширина грифа, для маленькой ладони вроде подходит лучше, но не уверен, что пальцы не будут цеплять соседних струн.
Починати навчатись краще на широкому грифові, бо на вузькому більше шансів неправильної постановки аплікатури, особливо під час навчання при відсутності вчителя. Перевчатись потім буде важко. Якщо ж навчитись грати на широкому грифові то з переходом на вузький потім проблем не буде.
> Гриф к корпус крепится иначе, без зазора выреза, это может снижать вибрацию.
Це нічого не означає. Існує 4 способи креплення грифу. Подробиці тут:
http://guitarcraft.narod.ru/Craft/Report.htm
> Видел и двенадцатиструнку, Львовскую.Задняя часть изогнута под углом. Из того что вычитал, особенно на сайтах Розенбаума, отзывы хорошие.
12ти струнна - це профессіональний інструмент для естрадного виконання. Для навчання не годиться. Знову ж - 12 струнна гітара може використовуватись тільки для аккомпанементу.
> Кстати, встречалась инфа , что гитара дешефле 100 баксов не гитара, но не понял, это относится к акустическим или классическим.
Класична гітара - теж акустична :) Ви маєте на увазі - електро?
Якщо є зайві гроші, то звісно краще буде придбати кращий інструмент. Чим краще інструмент, там легше навчання. Але це не означає, що чим більше коштує, тим краще. Потрібно знайти баланс між ціною і якістю. До того ж, як я вже писав, вітчизняні гітари потребують доробки після придбання, вони продаються напівфабрикатом, тому й мають таку ціну. Наприклад - підгон висоти ладів на грифі. Ідеальний підгон може зробити або гіпотетичний супермайстер на глаз (таких на фабриках немає) або це робиться на спеціальному станку з компьютерною діагностикою, яких немає на вітчизняних фабриках хоча б тому, що такий станок коштує близько $100,000.....
> Также встретилась рекомендация по настройки, что зуммер телефона длиный гудок близок к ля. Но мне кажется это лажа..
Гіпотетично такий телефон має право на існування.....Але краще все-таки використовувати камертон :)
> Вопрос. Отзыв по Львовской гитаре. Пробовали? Нет?
Останній раз пробував 12 років назад..... Зараз нічого не можу сказати.
> Черниговская деревянная или фанерная? Смущает разница в цене.
Фанера теж різна буває.... До того ж більш висока ціна не говорить про кращу якість... Вибирайте таку гітару, яка вам подобається. Яка лежить до душі.... Якщо берете в руки і відчуваєте, що подобається - беріть. Але перепробуйте всі :)
> -По ладам. Расстояние выдерживается, между ладами? Или треба менять грифы?
Це можна визначити тільки на слух. Найпростіший метод - співпадіння флажолету на 12 ладу зі звуком притиснутої струни на 12му ладові. Таким же способом перевірити флажолети на 7му та 5му.
Техніка флажолетів:
http://faqs.org.ru/music/instrum/flazh.htm
> Еще такой вопрос. на возможную перспективу. Простую гитару можно приспособить в простую электро. Или треба покупать акустическую. Там каких то наворотов куча. Звукосниматели усилители, не разбирался.
Проста гітара це и є - акустична :) Pickups на акустичну гітару не ставлять, це збочення. В акустичну гітару ставлять мікрофон.
Можна відразу придбати напівакустичну гітару з Pickups, таку, наприклад, як http://www.gibson.com/products/gibson/lespaul/index.html, але це вже буде дорого.
> В двенадцати струнке, вроде какие-то пружины. Вы пробовали играть на двенадцатиструнке. Мне кажется, что это хороший вариант, но дорогой.
Пробував. Не подобається, тому що крім як аккордами гамселити на ній більш ніяк грати не можна.
> Вариант, научится на шести,добавить еще шесть. Но дороговато.
:) Не вийде
> Вы категорически против металлических струн. Но я встретил, что для некоторых конструкций ставятся металические это зависит от толщины материала дек.
Я не проти металевих струн, я сам зараз граю на металевих. Я проти вітчизняних металевих струн на вітчизняній гітарі :)
По перше - цими струнами можна робити багато корисних речей, якщо напрягти фантазію, але грати на них не можна. Можна натерти на них сантиметрові мозолі, намагаючись грати, і відбити все бажання займатись.
По друге - нормальні металеві струни не можна поставити на вітчизняну гітару, бо вону зам'ягкі для нерівностей її ладів. Будуть деренчати, дратувати, і знову ж відіб'ють все бажання займатись.
Нейлонові ж струни - непогана альтернатива. Звучати вітчизняні нейлонові струни на вітчизняній гітарі будуть не дуже, але грати можна.
> Да, еще где магазин, в котором можно посмотреть, купить настроенные гитары?
Раніше можна було купити гітару в Будинку Музики на Либідській, але я не впевнений, що там ще щось продається. Також був там ще один магазин за рогом, на проспекті Дружби Народів, не пам'ятаю, як він називається. Була ще "Комора" на ВДНХ.... А взагалі краще навчитись настроювати самому, це не важко....
2002.09.13 | Roller
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
Огромное спасибо за ценую информацию. Я так понял , что имею дело с профи. Сегодня сделал сарш бросок,по магазинам. Был в детскли Мире на борщаговке, в Нотах, на хрещатике, в Цуме, в Ямахе на крсноармейской и "на Лыбедьской.
Вы оказались правы. Самый лучший вариант Черниговская классика с нейлоном. Пробовал и Львовскую, по форме с узким грифом по форме напоминает ямаху, все равно что натянуть струны на гладильную доску.
Одна и та же гитара колеблется от ста двадцати , до ста шестидесяти.
Гитары можно класифицировать по степени паршивости, самые хреновые в Цуме, из трех две бракованые.Основная проблема у всех гриф. Почти у всех посажен криво, в некоторых одна сторона касается крышки. Настраивать научился легко.
В нотах на втором этаже умудрились покрасить в жолтоблакитный цвет.
Даже в музыкальном свете на лыбедской не смог подобрать.
Сделал для себя вывод, вероятно делается отбраковка. Если гитара сильно бракованая, на нее цепляют нейлоновые струны, чтобы смягчить нанесенный ущерб. Если гитара так себе, цепляют метал. А если вообще не в дугу, цепляют нейлон и ремешок и продают за 160. Словом так ни одной и не удалось подобрать.
В нешеи детском мире по соотношению цена качество самый лучший выбор.
Но на складе гитар нет, гитары в единичном экземпляре, и я решил наведоваться, я им настоил парочку, в самом начале поездки.
Еше не разобрался сострунами. Я понял что высокая чистота обработки к ладам предявляется по той причине, что струны имеют оплетку, басы.
Также я видел, струны номерные под номер гитары. Есть дорогие, в пол цены гитары.У меня сейчас гитара , взял недавно на попробовать у знакомых, старая Черниговавская , нейлон. Купил самоучитель. И ноты для начинающих, с популяпрными простыми .
Я сам особо не играл, но разобрался, довольно легко. Приходится давать уроки игры.Я встречал, какие-то табулограммы, не мог понять что это. Но когда записываешь под нотой номер струны , и номер лада,а сверху каким пальцем,то у ученика проблемы снимаются. Надо видеть радость от первых успехов.
Обязательно посмотрю ваши ссылки. Еще раз спасибо. Думаю мой вопрос закрыт.Но не производства гитар. Ходил я ходил вокруг да облизывался.
Но самая дешевая класика у них стоит 600 грн. Это как раз и есть стартовая цена, окоторой я говоил.
Но я считаю, что учиться на плохом инструменте не правильно, особенно для кчашихся музыкальных школ. Интересно что почти во всех магазинах, нет продавцов которые бы хотя бы настроили гитары.
Но черниговская классическия класная гитара.Звучит несмотря на недоделки. Думаю при желании можно выбрать, если они первый сорт не толкают дороже. Я бы поменял колки, или как они там называются. Планка по кугутски сделана, нижний порожек, НО звучит, когда принаровишься.И строит хорошо по ладам.
Не знаю, а что если на нее струны ямахи натянуть.Со струнами я еще не разбирался. Продавец сказала, что набор от семи грн. А комплект от Ямахи на пол гитары потянет. Надо еще разобраться как правильно подобрать струны. Но я не стану вас нагружать. Если сможете поделитесь опытом.
Brgds.
2002.09.13 | Stepan Salo
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
> Гитары можно класифицировать по степени паршивости, самые хреновые в Цуме, из трех две бракованые.Основная проблема у всех гриф. Почти у всех посажен криво, в некоторых одна сторона касается крышки.Майте на увазі, що висота струн на грифові, прикріпленому російським способом, регулюється спеціальним ключом, підкручуючи гриф у пятці.
> В нотах на втором этаже умудрились покрасить в жолтоблакитный цвет.
:))))))))
> Сделал для себя вывод, вероятно делается отбраковка. Если гитара сильно бракованая, на нее цепляют нейлоновые струны, чтобы смягчить нанесенный ущерб. Если гитара так себе, цепляют метал. А если вообще не в дугу, цепляют нейлон и ремешок и продают за 160. Словом так ни одной и не удалось подобрать.
Ви ще не бачили електрогітари вітчизняного виробництва... Модель "Урал-Бас" - це просто легенда недолугості..... :)))
> Еше не разобрался сострунами. Я понял что высокая чистота обработки к ладам предявляется по той причине, что струны имеют оплетку, басы.
Нижчі струни більше деренчать на кривих ладах, бо слабіше натягнуті і в них більша амплітуда коливання...
> Также я видел, струны номерные под номер гитары. Есть дорогие, в пол цены гитары.
Ніколи не бачив номерних струн для номерних гітар. На скільки я знаю, струни нумеруються від 1ї до 6ї згідно положення на гітарі....
> Я сам особо не играл, но разобрался, довольно легко. Приходится давать уроки игры.
Оопс.. Це ви, ще не навчившись грати, вже даєте уроки? Поважаю авантюризм... :)))
> Я встречал, какие-то табулограммы, не мог понять что это. Но когда записываешь под нотой номер струны , и номер лада,а сверху каким пальцем,то у ученика проблемы снимаются. Надо видеть радость от первых успехов.
В таблатурах 6 лінійок відображають 6 струн гітари. На лінійках пишеться номер ладу, на якому потрібно притиснути струну. Недоліки - важко зрозуміти довжину ноти, а складні пассажі взагалі неможливо записати таблатурами.
> Думаю мой вопрос закрыт.Но не производства гитар.
Це точно. Не знаю, чи існують в Київі ще майстри, що виготовляють гитари своїми руками?
> Ходил я ходил вокруг да облизывался. Но самая дешевая класика у них стоит 600 грн. Это как раз и есть стартовая цена, окоторой я говоил.
Це в кого?
> Надо еще разобраться как правильно подобрать струны. Но я не стану вас нагружать. Если сможете поделитесь опытом.
Це - питання сугубо індивідуальне. Залежить від характеристик гітари, манери гри та пальців гітариста :)) Класично в якості струн на гітарі використовувались бичі жили. Нейлонові струни намагаються передати їх характеристики. Металеві гучніше звучать, але вони жорсткіші. Ні в якому разі гра на гітарі не повинна сприяти появі видимих мозолей. Для початківців - чим тонше тим краще, але тут теж повинна бути міра. Тонкі легше рвутися.
2002.09.14 | Roller
Re: Кстати о музыке, подскажите будь ласка...
Stepan Salo пише:>
> Оопс.. Це ви, ще не навчившись грати, вже даєте уроки? Поважаю авантюризм... :)))
> В детстве я закончил музыкальную школу. И с 14 лет играл в Народном оперном оркестре, города Новочеркасска. Кстати в город Новочеркасск, сталицу Донского казачества, ссылали мятежную интеллигенцию из Питерсбурга. Вероятно они и заложили культурные традиции, которые существуют почти сто лет. И звание театру Народный присвоено по заслугам. Где вы еще такое увидите. Оперный театр в Политехническом институте. Он и сейчас работает. И у него есть свой репертуар. Он дает мало представлений, но репетиции все время идут. И это получается своеобразная школа в школе.
Не скажу, что я хороший музыкант,плохой, говорю честно. Но третью скрипку играл спокойно. На первой и второй было кому играть. Да там часто тоже играть нечего, только местами.
Перейти же с левой рукой со скрипки на гитару не составляет никаких проблем. То есть, соло я играю на слух свободно. Пальцы потринировал немного на гаммах. Купил сборник для новичка, с листа играю практически без проблем, но не многоголосье, тему.
Соло без проблем,с многоголосьем сложнее. Но обозначеные аккорды можно выучить и разобраться. Сложнее с правой рукой, и постановкой пальцев.Но техника достигается тренировкой.Да и сколько я там играл. Так, по верхам. Если нужно можно разучить, что хочешь.НО есть предел по сложности, который преодолевается только техникой. А над ней треба работать и работать, а не брынчать. Короче, я в курсе всего дела.
Мне же приходится давать не столько уроки, сколько пока привить желание . К тому же времени нет заниматься этим с необходимой регулярностью.
Просто пацан принес струну,был в компании, там меняли , так он забрал старую. И я понял, что проявляет интерес.Иногда что-то мурлыкает под нос. Записывает музыку с игр, нравится классика. А еще мне понравилась песня, клип из "Океана Эльзы". Ну понравилось, все понравилось, как сделано, и вообще.
Взял натянул струну на дрын, просверлил дырку, вставил скрипичный колок и дал малому. Вот вам и инструмент.
Дальше больше, захотелось увеличить количество струн. Я пробовал учить раньше на скрипке.Но он даже не притронулся. Нет интереса. Когда появится притронится. Я не насилую.
Скрипка -это нудно, но все зависит от возраста. На гитаре веселее проще, и молодежнее. В общим какие -то навыки треба дать. Но музыкальная школа, это большая нагрузка. И время упущено.
Словом, на струне хорошо понятна и физика процесса,и лады и ноты и развивается слух.И ничего больше не треба дрын покрепче и струна потолще. Можно и смычок слепить.
Не знаю чему их учили на уроках пения, или музыки. Но хотя бы семь нот, по одной в год, выучили, как говорил мой дирижер Рудольф, а в институте я играл у него на фестивалях(он нас держал "для шороха" так он говорил, когда ругал)еще и в эстрадном оркестре. Вот была житуха.
.........
Как сейчас помню. Было мне четырнадцать, или пятнадцать лет. И мама отвела меня к Руди в эстрадный оркестр, вообще-то странно, как я вообще мог заниматься скрипкой, ведь я в общем-то не еврей. В нашем бандитском городе, в этом, вероятно, и было какое-то спасение, но тогда я этого не знал, знала мама.
Ну вот..... вспомнил молодость, а пальцы сами клацают.
....Сидим мы за столом. За столом музыканты, еше и не выступали,банкеты вобще редкость, нам накрыли столики отдельно.
Я тогда "пил" только водку, ну когда родня собиралась, ну рюмочку нальют, ничего страшного. А тут коньяк, шомпанское. А хлопцы амбалы, на духовых играют, мужики, и я с ними.
Мне и говорят Джон. Говорит "А ты пробовал коктейль?" "Ну какой там коктейль, в четырнадцать лет? Я и слова такого не знал.
Говорит, тебе треба попробовать коктейль "Московские звезды".Устоять я не смог,( от соблазна).
"Налили мне в целый фужер коньяк с шампанским, трубочку в зубы.
Ну меня не повело, организм все же не привыкший. Но до дому добрался, не знаю как, со скрипочкой, донес. На этом моя первая карьера музыканта и закончилась.
Короче на этом моя эстрада временно прекратилась ,но мама отвела меня в оперный оркестр. Сам не знаю зачем. Но меня взяли.
А что, там хорошо, мне нравилось, еще бы. Сидишь себе в яме. Никому не мешаешь, тебя правда не видно, а хотелось. Только когда аплодисменты. Ну родители просто таяли от восторга. Пару рах ходили. Но играть интересно.
Сейчас я только стал понимать, как много дает музыка. Правильно, кто-то сказал. Я знаю, что он не станет музыкантом, большинство людей перестают играть после окончания школы. Но я знаю , что он никого не убьет. Это верная мысль.
Раз уж на то пошло, спрашивается, зачем детей так сильно грузить математикой, физикой, интегралами. Большинство из них никогда в жизни не применяет полученные знания. Но это только кажется.
Теперь я понял, что такое "не практичное" обучение закладывает связи между нейронами мозга, точно так же и музыка, да любая гуманитарная работа. И фактически подготавливает механизм мозга. Он может и не понадобиться.
НО вы безошибочно можете определить и по виду и по разговору, имеет ли человек высшее образование , или нет. Почему? Ведь, скажем, учили почти одно и тоже, один в техникуме, другой в институте. Ни какой особой гуманитарности. А все равно разница чувствуется. Молодцы японцы, у них сегодня семьдесят процентов получают высшее образование. Это образованная нация. В общем,...я что-то расслабился.
>
> Це точно. Не знаю, чи існують в Київі ще майстри, що виготовляють гитари своїми руками?
> Что то попадалось по Чернигову, сегодня смотрел.
> > Ходил я ходил вокруг да облизывался. Но самая дешевая классика у них стоит 600 грн. Это как раз и есть стартовая цена, окоторой я говоил.
Это к вопросу ниже. Не охота переставлять. Спать ложусь.
> Yamaha? Специализировній магазин на бывшей красноармейской. Там толковый продавец, наверное музыкант. Хавает во всех тонкостях. Я правда ценника не видел. Информация с его слов.
> Це в кого?
> Yamaha. Специализировный магазин на бывшей Красноармейской. Там толковый продавец, наверное музыкант. Хавает во всех тонкостях. Хорошот меня проконсультировал. Я правда ценника не видел. Информация с его слов.
Я сегодня делал еще марш бросок. Я понял, что гитара которую я хочу, она самая дешевая, и ее в основном и берут, сделана по типу русской. Гриф имеет люфт , струны как на луке. И для дешовой гитары это идеальная возможность снизить цену, при этом иметь если не приличное, то достаточное качество для начального уровня. Форма гитары, очень похожа на формы класик. Но если бы эти деятели хотя бы ставили не перекошенные грифы. По моему это правильно, что полуфабрикат. НО странное дело. Перекошена, топорно сделана, а звучит. И если сделать упор на ногу, можно даже ревербирировать грифом,немного, кажется это так называется. В общем если довести технологию до ума, гитаре цены нет.Русский принцип я считаю оправдан. А то, я не мог понять, на финга семь струн.
НЕ знаю почему, но мне легко играть, пальцы сами просятся почти безошибочно. А правда когда-то немного брынчал на семиструнке, и шестиструнке. Но своей гитары не было. Так по мелочам.
Сегодня видел в метрограде синтезатор. Есть по виду приличный за 600грн.
Надо подумать. Может слепить музікальній центр, подключить к компьютеру. Наверное пора бы иметь такие штучки в школе. Ведь не трудно натянуть струну на дрючок, и научить подбирать мелодию. Может где-то сидит Поганини, и никто этого не знает. Так же детей не учат рисовать, только в младших классах, ни лепить. Короче ничего не делают руками. А ведь обезьяна говорят стала человеком когда взяла палку в руку. Но вполне возможно им она станет тогда, когда натянет на палку струну. Не могу обойтись без пафоса. Дурная привычка.
Словом школа не доробатывает. А ведь обучать не так сложно. Дети и спм научатся. дайте им только синтезатор, Гитару. барабан. Они и сейчас учатся сами. Только вот связи у них плохие будут от плохих гитар. Хотя,у кого как, как говаорится.
Спасибо за исчерпывающую помощь. В понедельник ожидается завоз. Думаю что-то подберу.Задолбался уже. Если бы не знал всего, давно бы купил.
Класно торгуют продавщицы. Они говорят есть гитары лорогие, а а для учебы достаточно дешевой. Разница двадцать сорок грн. И какаЯ гитара есть ту и толкают. И берут. Покупатели часто понимают не больше продавцов. Ну я хоть по звуку могу отличить. А они? А нафига оно им?
Хочешь лучше-бери импортную. И откуда только у украинцев голоса такие класные? На верное поют потому, что играть не на чем.
Вообще попоробовал несколько милодий. Украинская гармоника сразу чувствуется. Украинскую песню ни с чем не спутаешь. Кстати у музыкального сета, хлопец наяривает песни на украинской мове.
А мне за два дня попадались приезжие спрашивали где крешатик, и Большая Васильковская. И говорили по украински. И по-моему мы остались довольны друг другом, вопреки всем прогнозам.
2002.09.13 | Yur.
Само не здохне.
Роман ShaRP пише:> У даному разі "шансон" є проявом very special, so f..ing special , але таки культури у буквоїдському розумінні цього слова, і , оскільки "что водить, что воровать -- заедят менты", перепрошую за цитату, то і у водіїв поширений "культ "шансону".
> Я той "шансон" ненавиджу. Але що зробити, коли людям їм подобається? Кожному своє. Кому класику, кому поп, кому метал, кому ганста-реп, а кому і "шансон". Таке життя.
> Подумайте краще, що зробити, аби його перестали слухати -- здохне сам.
Я гадаю, навіть серед такої шанованої майданівської публики знайдуться люди, котрі пробували пoкинути палити, або випивати. І напевно кожен розуміє, як буває важко відмовитись від цигарки або від чарки. Але цьому можна зарадити, раз і назавжди, проявивши силу волі, відмовитись від шкідливої звички.
Так само і з москальським "шансоном" і тією ж мовою.
Перестати слухати - хоч і подобається.
Перестати спілкуватися нею - хоч і звик.
2002.09.13 | Роман ShaRP
Re: Само не здохне.
Yur. пише:> Роман ShaRP пише:
>
> > У даному разі "шансон" є проявом very special, so f..ing special , але таки культури у буквоїдському розумінні цього слова, і , оскільки "что водить, что воровать -- заедят менты", перепрошую за цитату, то і у водіїв поширений "культ "шансону".
>
> > Я той "шансон" ненавиджу. Але що зробити, коли людям їм подобається? Кожному своє. Кому класику, кому поп, кому метал, кому ганста-реп, а кому і "шансон". Таке життя.
>
> > Подумайте краще, що зробити, аби його перестали слухати -- здохне сам.
>
> Я гадаю, навіть серед такої шанованої майданівської публики знайдуться люди, котрі пробували пoкинути палити, або випивати. І напевно кожен розуміє, як буває важко відмовитись від цигарки або від чарки. Але цьому можна зарадити, раз і назавжди, проявивши силу волі, відмовитись від шкідливої звички.
> Так само і з москальським "шансоном" і тією ж мовою.
> Перестати слухати - хоч і подобається.
Ви собі, певно, уявити не можете, але існують люди, котрі не вважають його шкідливою звичкою.
> Перестати спілкуватися нею - хоч і звик.
А таких, котрі не розуміють, навіть не подумають, навіщо це їм НЕ спілкуватися російською -- ну просто греблю гати (у переносному розумінні).
Та невже ото ви можете пояснити, НАВІЩО їм переставати нею спілкуватися? Сенс у тому який?
Спробуйте переконати хоч би мене.
2002.09.14 | Yur.
Re: Само не здохне.
Спробую пояснити, хоч і не збираюся переконувати. На превеликий жаль існують алкоголики, заядлі курці, наркомани і т.п., котрі не вважають свої звички шкідливими. і переконати їх у тому, що це шкодить їхньому здоров'ю, нераз марна справа.Те, що російський "шансон", як і вся їхня псевдокультура разом з їхнім "язиком", шкодить здоров'ю української нації, для мене річ очевидна. Якщо Ви з цим не згідні, спробуйте заперечити.
2002.09.15 | Роман ShaRP
Re: Спробую заперечити.
Yur. пише:> Спробую пояснити, хоч і не збираюся переконувати. На превеликий жаль існують алкоголики, заядлі курці, наркомани і т.п., котрі не вважають свої звички шкідливими. і переконати їх у тому, що це шкодить їхньому здоров'ю, нераз марна справа.
Існують, але, як на мене, цей приклад не до теми. Чому можна порівнювати використання іншої мови з тим самим алкоголізмом, наприклад.
> Те, що російський "шансон", як і вся їхня псевдокультура разом з їхнім "язиком", шкодить здоров'ю української нації, для мене річ очевидна. Якщо Ви з цим не згідні, спробуйте заперечити.
Перш за все, я пробую заперечити саме існування отої загадкової нації. От не бачу я її -- ані у минулому, ані у теперішньому, ані у майбутньому ну ніяк не вимальовується.
Нарід -- є, люди - є, лідери-общини-збіговиська -- є, діаспора там, інше. А от нації -- немає.
Як можна зашкодити здоров*ю того, чого нема?
Якщо Ви таки вигадали для себе якесь означення, то аналогічно можете вигадати для себе і його здоров*я, от тільки я про це нічого не знаю, тому не можу судити про правильність Ваших аксимо чи чого там очевидного. Тож яку-таки націю та яке її здоров*я Ви мали на увазі?
2002.09.15 | Yur.
Re: Спробую заперечити.
Те, що Ви не бачите, ніяк не може заперечити її існування. Українська нація існує. Існує давно, разом з її древньою історією, багатою культурою, чудовою мовою і неперевершеною піснею. Ваше небачення, чи небажання помічати українську націю, якраз і підтверджує хворобливість Вашої громдянської свідомості.п. Романе ShaRP, подумайте самі. Ну як можна заявляти на тверезу голову, що
> Нарід -- є, люди - є, лідери-общини-збіговиська -- є, діаспора там, інше. А от нації -- немає.
Ні, Вам таки треба лікуватися. І пoвірте, найкраще це зробити вольовим методом. Знайдіть у собі сили відмовитись від того з чим Ви росли і чого Вас навчали, так само, як алкоголик знаходить у собі сили відмовитись від пляшки.
2002.09.16 | Роман ShaRP
Re: Спробую заперечити.
Yur. пише:> Те, що Ви не бачите, ніяк не може заперечити її існування. Українська нація існує. Існує давно, разом з її древньою історією, багатою культурою, чудовою мовою і неперевершеною піснею. Ваше небачення, чи небажання помічати українську націю, якраз і підтверджує хворобливість Вашої громдянської свідомості.
Ви мені означення дайте -- а от тоді, може, побалакаємо. Тому що отак як ото Ви можна обгрунтувати існування чого завгодно -- до рожевих слонів включно. От існують -- і все!
> п. Романе ShaRP, подумайте самі. Ну як можна заявляти на тверезу голову, що
> > Нарід -- є, люди - є, лідери-общини-збіговиська -- є, діаспора там, інше. А от нації -- немає.
Просто. Нація то спільність, і не без того, щоб у тих самих національних питаннях. Станом на сьогодні, як і на багато-гато минулих років такої спільності в Україні НЕ спостерігається.
> Ні, Вам таки треба лікуватися. І пoвірте, найкраще це зробити вольовим методом. Знайдіть у собі сили відмовитись від того з чим Ви росли і чого Вас навчали, так само, як алкоголик знаходить у собі сили відмовитись від пляшки.
Штучні та некоректні у вас аналогії. Вже не кажучи про то, що вони не обгрунтовані. Знати ще одну мову ніколи не було шкідливим та некорисним. А відмовлятися від свого знання -- штучно себе обмежувати, позбавляти свободи спілкування. Позитивних змін, я переконаний, таке дати не може.
2002.09.11 | Рюген
Re: Cимоненко виступив на захист української мови
Ну, слава Богу, поравнял!Небось, при Советской-то власти украинским лучше бы владел!
2002.09.11 | KE
почему мой ответ стерли?
Там не касалось нациков-поциков, там напоминался ФАКТ.Самостоятельность Украины пришла до референдума - силовым решением, это факт, от коиторого нельзя отворачиваться. И это решение принял не призидент Украины, такого поста не существовало, а председетель ЦК КП УССР - Кравчук.
2002.09.11 | Віктор Гуменюк
Відповідь "таваріщу" Симоненку
"Таваріщ" Симоненко Ви зараз виступаєте за нашу рідну українську мову, але коли Ви були першим секретарем Донецького обкому партії то в Донецькій області, практичновсі всі українські школи, були закриті, а на місці них відкриті російські. Люди, які протестували проти цього опинились в тюрмах або в психушках. Яке блюзнірство. Ви за ті злочини перед українським народом, ще не відповіли.А чи не Ваші сторонники сьогодні нищать українську мову, по всій Україні? Чи, щоб дорватися до влади, можна брехати людям все, що завгодно? Ваше місце в тюрмі і час цей йде. Рано чи пізно Ви будете нести відповідальність за всі Ваші злочини, які Ви і Ваша партія скоїли перед українським народом. Гасло покійного Вячеслава Чорновола: "Бандитам тюрми" рано чи пізно втілиться в життя. І всі хто робив і робить злочини проти українського народу буде сидіти в тюрмі.
Віктор Гуменюк
Голова ОУН Руху м. Москви
2002.09.12 | Віктор Гуменюк
Позиція одного із лідерів опозиції, лідера комуністів П. Симон
Шановні друзі, подаємо Вам позицію одного з лідерів так званої української опозиції, лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка, де він висловлює свою дісну позицію, стосовно його бачення на ряд актуальних проблем українського суспільства, в російській газеті “Известия”. З статті “Украина официально признала автономную православную церковь” ви довідаєтеся чому Прокурором Потебеньком відкривалися справи проти УПЦ КП. Стає зрозумілим, чому не притягувались до кримінальної відповідальності комуно-соціалістичні корупціонери. Я кажуть в народі: “Ворон ворону око не виклює”. Статті подаємо мовою орегіналу. Якщо Вам такі лідери опозиції потрібні, то і дальше підтримуйте їх. Адже деякі “демократи” говорять, що комуністи краще чим Кучма. На скільки кращий судіть самі.Газета “Известия” від 2 квітня 2002 року.
Петр СИМОНЕНКО:
Нынешние власти согласны с разделом страны
Петр Симоненко — лидер Компартии Украины, пришедшей к финишу предвыборной гонки в первой «двойке». В прошлой Раде Симоненко имел самую большую фракцию, надеется получить ее и во вновь избранном парламенте. Его партия — единственная серьезная политическая сила страны, нацеленная на сближение с Россией. Итоги и последствия украинских парламентских выборов Петр СИМОНЕНКО прокомментировал корреспонденту «Известий» Янине СОКОЛОВСКОЙ.
— Перед выборами с вами, единственным из украинских партийных лидеров, встретился президент России Владимир Путин. Поддержка Москвы помогла вам , на выборах?
— Как политический факт встреча помогла. Но говорили мы не столько о выборах, сколько о будущем Украины, о перспективах отношений между Москвой и Киевом.
— Вы — единственная конкурентоспособная партия, требовавшая в ходе выборов усиления партнерства с Россией и увеличения прав русского языка. Остальные «забыли» о нем и о России?
—Мы и раньше пытались внедрить на Украине европейскую Хартию о языках нацменьшинств. Парламент нас поддержал, но президент Кучма, отменил её через Минюст. Мы настаиваем: вторым государственным языком должен быть русский. Сейчас правые стараются забыть о двуязычии. Большинство партий «не помнит» и о стратегическом партнерстве с Россией, тянет страну на Запад.
Нужно обратить внимание на технологии, которыми обеспечили присутствие в Раде правых — «Нашей Украины» и входящего в нее Конгресса украинских националистов. Имидж «Нашей Украины» подняли персоной Ющенко — реально он ничего не представляет. Его уже готовят к президентским выборам, которые начались, когда Ющенко получил на «западенщине» более 20 процентов голосов.
Все это ведет к разделу Украины. «Западенщина» отходит под влияние Америки, Восток — под влияние России, Крым — под влияние Турции. «Известия» об этом первыми заговорили. Это новый проект, который сейчас реализуется украинскими властями.
— Вы говорите о федерализме или о разделе на три Украины?
— Возможны несколько вариантов: создание федерации или конфедерации либо полный раздел. Он идет поэтапно. Сейчас возобновится идея, которую в 90-х проводил Народный рух: создание Ассамблей областей. Действия верхов опровергают показной лозунг объединения страны. Не зря президентская администрация запустила на выборы несколько блоков. Эти технологии свидетельствуют, что власти согласны с разделом страны:
— Вы заявляли, что итоги парламентских выборов сфальсифи-цированы. Можете подтвердить это документально?
— Можем. Началось с составления списков. На нынешних выборах избирком показал на 700 тысяч избирателей больше, чем в 1999 году. Его поймали за руку, общую цифру уменьшили, но списки не изменились. Среди избирателей я нашел даже своего родственика, умершего два года назад. Мы задерживали людей при попытке массового вброса бюллетеней. Сигналы о нарушениях поступали из Харьковской, Кировоградской и других областей. На нынешних выборах, по нашим данным, фальсификации составляли 5 — 10 процентов.
— На Украине появился небывалый треугольник: пропрезидентская правая «Наша Украина» поддержана оппозицией Юлии Тимошенко и левыми — социалистами. Вы включитесь в эту структуру?
— Это опасный треугольник. Для левой партии соединение с олигархами и националистами равносильно смерти: они даже не играют в честную власть. Приемник президента Ющенко обязательно предаст Кучму.
Киев
Газета “Известия” від 20 березня 2002 р.
Дмитрий РУДНЕВ
Украина официально признала автономную православную церковь
Вчера Министерство юстиции Украины отклонило протест Генеральной прокуратуры Украины, которая просила признать незаконной регистрацию «Украинской православной церкви — Киевского патриархата» (УПЦ-КП). Генпрокуратура предлагала Минюсту отменить постановление, на основании которого была зарегистрирована УПЦ-КП, как противоречащее положениям закона Украины «О свободе совести и религиозных организациях».
Решение Министерства юстиции означает, что Киевский патриархат приобретает полноправный статус наряду с Украинской православной церковью Московского патриархата.
— В 1992 году собрание епископов — в их числе были и архиереи Русской православной церкви — объявило о создании на Украине автономной православной церкви, — сообщил «Известиям» сотрудник секретариата по межправославным связям Московского патриархата протоиерей Николай Балашов. — Московская патриархия не признала эту организацию каноничной. Тем не менее «Украинская православная церковь — Киевский патриархат», по ее же внутренним документам, является правопреемницей Украинской митрополии Московского патриархата.
Киевский патриархат выступает против вмешательства Русской православной церкви в решение этой проблемы. Еще больше он против действий прокуратуры.
— Заместитель генерального прокурора Украины Алексей Боганец разбирается в церковных канонах меньше, нежели православный патриарх, — гласит факсимильное сообщение, направленное в «Известия» сотрудниками Киевской патриархии. — Кроме того, необходимо понимать простую вещь: данная проблема — исключительно внутрицерковная.
Депутаты от Коммунистической партии Украины, обратившиеся в Генпрокуратуру с запросом, напротив, считают, что заниматься этой проблемой должны не только Минюст Украины с Московской патриархией, но и прокуратура Украины.
— Мы не согласны прежде всего с тем, что Киевский патриархат незаконно присвоил себе собственность Русской православной церкви, — сообщили «Известиям» в пресс-службе Коммунистической партии Украины. — Патриарх Филарет (Денисенко) считает себя правопреемником Русской православной церкви и в то же время не обращает никакого внимания на позицию Московского патриархата.
Киевский патриархат не признан ни одной из поместных православных церквей. Это означает, что православные всего мира считают Киевский патриархат раскольническим.
— Действия прокуратуры можно назвать черным пиаром, — заявил «Известиям» отец Борис (Табачек), секретарь Киевского патриарха. — Они пляшут под дудку коммунистов. Все происходящее — борьба за голоса избирателей.
Представители Русской православной церкви ведут диалог с украинскими коммунистами. Общение началось после того, как компартия Украины принесла свои извинения православной церкви за притеснения во времена советской власти.
— Я беседовал с лидером украинских коммунистов Петром Симоненко, — добавил протоиерей Николай, — и он уверил меня в том, что генеральный прокурор Украины Михаил Потебенько настроен продолжать борьбу за торжество закона в этой проблеме.
В Генеральной прокуратуре Украины «Известиям» заявили, что это дело курирует новый чиновник. В данный момент он не вправе его комментировать.
2002.09.14 | Andrij
Re: Чому ця тема досі не в Мові? (-)