МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кого годуємо?

06/06/2003 | О.Фомушкін
КОГО ГОДУЄМО?

22 травня відбулося заключне засідання Центрального райсуду міста Сімферополя у справі за позовом Миколи Борисенка про захист честі, гідності та відшкодування моральної шкоди до газети "Кримская правда" та її головного редактора М.Бахарєва, який у статті *Мьі вєрнємся к тєбє, Родіна* стверджував: “Украіна вот недавно провела сьезд украінцев, хотя і націі такой в пріродє і нє сушєствуєт, украінци - зто часть русского народа, говорящая на одном из диалєктов русского язика".
Суддя Андрєєва відмовила в позові М.Борисенка і погодилась із твердженням М.Бахарєва.
Я був представником позивача майже на усіх судових засіданнях і постійно відчував упереджене ставлення цієї судді до осіб української національності. Так, вона вимагала клопотання для провадження судового розгляду українською мовою, яке потім відхилила. Ситуація була виправлена тільки після скарги на суддю.
Я був свідком того, як перед кожним засіданням суду представник М.Бахарєва, адвокат Гнєздов, заходив до кабінету судді Андрєєвої, а одного разу через незакриті двері почув, як вони обговорюють стратегію майбутнього судового засідання.
Таких прикладів можна навести безліч.
Олег ФОМУШКІН, галова Кримської організації УНП
“Свобода” № 21(151) 27 травня - 2 червня 2003 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua