МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мовна фахова українська сторінка в Мережі?

07/26/2004 | Al
Вельмишановне панство!
Будь-яка існуюча мова весь час змінюється, живе. У кожному культурно-свідомому суспільстві існують фахівці, які працюють над впорядкуванням на певний час правил та законів мови. Звичайно, такі фахівці існують і в Україні. І обговорення на цій сторінці є підтвердженням того. Це з одного боку.
З іншого боку, існує дуже корисна та зручна річ - Павутина, Мережа.
Відповідно, найбільш "просунуті" фахівці будь-яких царин, в тому числі й мовної, залюбки користуються можливостями Мережі. Але для підтримання е-сторінки потрібні або гроші, або завзяті люди, готові працювати безкоштовно, ще й власні гроші додавати.
В Росії існує влада, яка підтримує свою культуру, мову, інтереси. Тому вона допомагає своїм мовним фахівцям, підтримуючи мовну фахову сторінку www.gramota.ru , де кожен може знайти відповідь на будь-які свої мовні питання. В Україні, на жаль, немає влади, яка підтримувала б українські мову, культуру, інтереси. Але може існує якась подібна е-сторінка, яка підтримується хоча б тільки ентузіастами?
Дуже прошу, якщо хтось знає таку професійну мовну українську е-сторінку в Мережі, наведіть, будь ласка, тут її адресу. Буду дуже вдячний панству!

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua