МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

22 січня у продажу з’явиться україномовний тижневик «Главред»

01/21/2007 | Oleg77
22 січня на розкладках преси з’явиться перше число журналу «Главред». Це перший суспільно-політичний тижневик, що виходитиме українською мовою.

Повноколірне видання обсягом 72 шпальти вийде накладом 10 000 примірників. Роздрібна ціна нового журналу – всього 2 грн. 95 коп. Шеф-редактором «Главред», нового проекту холдингу «Главред-медіа», є Віктор Шлінчак, головним керівником проекту – Юрій Чигирин.

На запитання, яку нішу може зайняти тижневик «Главред» поміж інших тижневиків, кількість яких постійно збільшується на медіа-ринку, Юлія Лимар, перший заступник головного редактора журналу «Главред», відповіла:

«Єдина ніша, яку прагне зайняти тижневик «Главред» - це, лаконічно висловлюючись, ніша прогресивних і правдивих українців. Тому що «Главред» - єдиний україномовний тижневик. І перший, з огляду на те, що деякі медіахолдинги також планують видавати україномовні тижневики найближчим часом, як мені відомо. Українська мова для нас є принциповою, позаяк ми не хотіли б розділяти аудиторію за соціальними чи етнічними ознаками. Ми створюємо видання для українців, які живуть і хочуть жити в Україні. Унікальність видання, на наш погляд, полягає в тому, що це два журнали в одному: «біла» і «жовта» частини, умовно кажучи. У «білій» читач знайде аналітичні статті, ексклюзивні інтерв’ю, коментарі експертів щодо політичних, економічних та культурних подій. Друга частина – про український бомонд, шоу-бізнес, загалом про речі, які не заведено говорити перед публікою. Можна сказати, це – наша спроба українського папараці. Саме українського папараці, а не папараці західного зразка. Ми хочемо показати політику або той ж шоу-бізнес таким, яким його бачимо ми, журналісти, а не таким, яким його бачать читачі у глянцевих журналах. І, незважаючи на потенційно досить розмиту аудиторію, ми впевнені, що все-таки збережемо читача, який знає аналітичне агентство «Главред» в Інтернеті. А заодно завоюємо довіру масового читача».

«Телекритика»
www.telekritika.kiev.ua

Відповіді

 • 2007.01.22 | kvitka

  Re: 22 січня у продажу з’явиться україномовний тижневик «Главред

  Bazhayu uspikhiv. A shcho tse za slovo "Hlavred"? Ne rozumiyu.
 • 2007.01.24 | MV

  Re: 22 січня у продажу з’явиться україномовний тижневик «Главред

  Років зо два тому ці радєтєлі української мови викинули геть українськомовну версію сайту - я не став туди і ходити. "Главред - независимое аналитическое агенство" - так відкривається перша сторінка. Викинули форум. Тенденції досить авторитарні.

  Не зважаю на декларативні заяви... Цей факт тижневика - може отямились і згадали, де живуть? А може чакра відкрилась із баблом... Не вірю в "щирість".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua