МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчимося захищати мову і гідність на практиці

09/21/2009 | Іван _Галенко
Це продовження дискусії, розпочатої в Раді підприємців при Кабінеті міністрів України 21 серпня 2009 року щодо мови як економічної категорії та індикатора контрабанди і фальсифікату (тут http://h.ua/story/219715/ стаття, яка розкриває суть проблеми).

Як повідомив 26 серпня 2009 року сайт Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, члени Громадської аналітичної групи по боротьбі з контрабандою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України від громадського об'єднання "Асоціація підприємців за легальний ринок" Н.Хоменко, А.Шолохман (клон або він же за даними Інтернету є юристом Асоціації „Укртютюн”), Г.Васюков розглянувши скаргу І.В. Галенка, повідомили наступне.

По-перше, щодо обґрунтованості ствердження "Питання, що стосуються захисту прав споживачів, не є безпосереднім предметом діяльності Аналітичної групи по боротьбі з контрабандою". Слід зазначити, що якщо Державна митна служба України не зафіксувала факту контрабандного переміщення товарів на митну територію України, то контрабанди не існує як такої: Далі http://h.ua/story/222719/ >>

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua