МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: «Так хто більше патріот – вона чи Асадчев?»

12/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко, виступаючи на Конгресі української інтелігенції, наголосив, що розвиток держави неможливий без національного самоусвідомлення. «Сьогодні вбивство нації відбувається, коли нація забуває свою мову, історію, національну культуру. Раз ви не нація, у вас ніколи не буде своєї держави», - каже Ющенко. Зокрема, Ющенко констатував, що урядом не фінансується українська культура і розвиток української книги. Він навів приклад, що тільки у Полтаві розвиток української книги за рахунок місцевих коштів профінансований на 1 мільйон гривень, а у Тимошенко – прем’єр-міністра України, яка контролює весь бюджет, – на 1 мільйон 200 тисяч гривень. «Так хто більше патріот – вона чи Асадчев – губернатор Полтавщини?», - наголосив Ющенко.

Президент зауважив, що національне становлення починається з питання мови. «Коли я бачу на рекламі: «дві мови – одна держава», то я бачу одне - таким шляхом ми втрачаємо і націю, і державу. Давайте скажемо, що у нас 3 історії і 4 церкви - це те, що реінтегрує націю», - наголосив Президент.

При цьому він відзначив, що Глава уряду не приділяє увагу національному становленню. «Найбільше, що я бачу в Тимошенко національного – це один раз на рік надягти національну сорочку і з галицьким акцентом сказати: «Любі мої»», - зауважив Президент.

«Те, що вона не дає гроші на культуру, - це проблема не фінансів, а її системи цінностей», - додав Ющенко.

Джерело: ОКІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.12.17 | Байда

  Re: Ющенко: «Так хто більше патріот – вона чи Асадчев?»

  Не розимию, як може йти у президенти людина, яка ни разу (ни разу!) не поставила проблеми украинцив России перед своими "друзями". Я вже не згадую незнання Януковичем всиейи проблематики державотворення в Украини.
 • 2009.12.18 | Hoja_Nasreddin

  нехай "патріот" спершу подбає про власних дітей

  і віддасть їх до української школи.
  Якби ВСІ в Україні зробили так, як тіпа-націє-стурбований, то НЕ БУЛО БИ Української школи в принципі.
  Отакої
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.19 | zаброда

   Re: нехай "патріот" спершу подбає про власних дітей

   Куди в райВНО сказали, туди й оддав, а поряд там, у Безрадичах чи на Малій Житомирській, і шкіл немає. Та й не може проста людина все на власному прикладі доводити!
  • 2009.12.20 | Іван

   Це ви про кого написали?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua