МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Граматичний словник української літературної мови. Словозміна:

02/13/2011 | старий пес
У 2011 році Інститут української мови НАН України планує видати
«Граматичний словник української літературної мови: Словозміна».

Для визначення накладу видання звертаємося з проханням до всіх зацікавлених установ і осіб надіслати попередні замовлення на Словник звичайною поштою на адресу: Інститут української мови, вул. Грушевського, 4, Київ-1, Україна, 01001 (Граматичний словник української мови) або електронною поштою на адресу: grslovnyk@i.ua
Орієнтовна ціна примірника – 100 грн.

Критська В.І., Недозим Т.І., Орлова Л.В., Пуздирєва Т.К., Романюк Ю.В.
Граматичний словник української літературної мови: Словозміна: Близько 140 000 слів / Відп. ред. – член-кор. НАН України Н.Ф.Клименко. – К., Видавничий Дім Дмитра Бураго, 2011. – 80 др.арк.

Словник уперше в українській лексикографії подає всебічний опис словозміни сучасної української літературної мови. До кожного слова вміщено відомості про склад його словозмінної парадигми: 1) набір закінчень словоформ; 2) зміни в основі; 3) схему наголошування. Окрему частину Словника становить індекс усіх словозмінних парадигм української мови: регулярних (продуктивних) і унікальних (непродуктивних).
Для науковців, викладачів і студентів вишів, учнів і вчителів загальноосвітніх шкіл, редакторів, журналістів, усіх, хто прагне поглибити свої знання з граматики української мови.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua